Говорилня

май бая хора не осъзнават, че ако ги вкарат тия закони и форума ти ще замине
 
и кво.....ще се мре ли тогава?
бегай пии едно кафе и излез малко в реалността.
ти май не осъзнаваш, че българия е светлинни години назад пред америка и докато дойде тоя закон у нас ще си пра-дядо
 
май бая хора не осъзнават, че ако ги вкарат тия закони и форума ти ще замине

Отивай в някоя кръчма и пий една ракия, стига си висял ве келеш с келеша ти!
 
и кво.....ще се мре ли тогава?
бегай пии едно кафе и излез малко в реалността.
ти май не осъзнаваш, че българия е светлинни години назад пред америка и докато дойде тоя закон у нас ще си пра-дядо

ACTA is an international trade agreement currently negociated by the European Union, the United States, Japan, Canada, South Korea, Australia as well as a few other countries, whose aim is to enforce copyright and tackle counterfeited goods (hence its acronym: Anti-Counterfeiting Trade Agreement).
The main problem with this treaty is that all the negociations are done secretely. Leaked documents show that one of the major goal of the treaty is to force signatory countries into implementing anti file-sharing policies under the form of three-strikes schemes and net filtering practices.
направи си труда да го прочетеш
 
  • Like
Reactions: Dante
май бая хора не осъзнават, че ако ги вкарат тия закони и форума ти ще замине


ти пак ли нещо разсъждаваш тук в България такива закони няма да влезнат и да го говориш и да не го говориш ФАКТ
 
и естествено кретена пак говори без да е прочел... SOPA и PIPA са за САЩ и най-малкото може да прочетете как и те ще ни повлияят от статията която мемос е постнал... а ACTA КРЕТЕНЕ е абсолютно същото нещо, само че засяга всички европейски страни ...
 
:death: ти май не разбра че нашата държава е държава ние сме единствената държава където няма закони като хората а ти искаш още закони да вкарат то тия закони който имаме не се спазват па си представи още закони айде не се излагайте и кво като европейския съюз имат тия закони радвайте се че не са ни изгони ли още от него ... закони ще ми гледа много сте зле
 
изумен съм от: https://twitter.com/#!/Grin4o

цитирам представянето му:

@Grin4o HARMANLY CITY
az sam Grin40 batk0 vi e mn00 g0lqm plEib0Y v harmanli i sam na d0briq na MU 0nlain Fury i Skaarj sa slabi b0t0ve det sam gi bil na vip za k0mp0ti Loading...

edit: this is our harmanli's playboy:

a.jpg


up left
 
Добре и ако ги приемат тези закони, какво става затварят всички Му сървъри... Цс сървъри WOW сървъри Cabal сървъри и т.н, има ли шанс това да стане, какво мислите ?
 
Добре и ако ги приемат тези закони, какво става затварят всички Му сървъри... Цс сървъри WOW сървъри Cabal сървъри и т.н, има ли шанс това да стане, какво мислите ?


мисля че е време да излезнете от този филм в който сте се вкарали
 
  • Like
Reactions: Achov
кретен да не си почнал да ходиш на училище?
 
кретен да не си почнал да ходиш на училище?

С гордост можем да съобщим, че след 17 години мъки и повтаряне на 4 клас, кретена успя да вземе начално образование :)
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
С гордост можем да съобщим, че след 17 години мъки и повтаряне на 4 клас, кретена успя да вземе начално образование :)

ти с твоята гордост може само да си се самозадоволяваш ако не ми прочете поста малко по на горе прочети го а ти след толкова години не разбра че падаш с всеки изминал пост да затъваш в тъпотията си че то вече няма на къде да падаш!!!
 
Last edited:
хахахахахахаааааааааааааааахахахахахххахаххххахахаха
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
ти с твоята гордост може само да си се самозадоволяваш ако не ми прочете поста малко по на горе прочети го а ти след толкова години не разбра че падаш с всеки изминал пост да затъваш в топотията си че то вече няма на къде да падаш!!!

u kidding me, right?
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
u kidding me, right?

Гениален си просто нямам думи все повече ми се (puke) от тебе колкото повече пишеш толкова повече ми се повръща