Говорилня

абе глупендер много си прост бе мърша неми се прави на великия мишкар такъв ако искаш дай да те прата в реанимация да видим дали много ще ти знае устата бе парцал такъв като си кик боксиорка в гейска категория да не се мислиш за много отворен ти еба майката селянска цигане мършаво
 
  • Like
Reactions: Firewallcho
абе глупендер много си прост бе мърша неми се прави на великия мишкар такъв ако искаш дай да те прата в реанимация да видим дали много ще ти знае устата бе парцал такъв като си кик боксиорка в гейска категория да не се мислиш за много отворен ти еба майката селянска цигане мършаво

(rofl)(rofl)(xaixai)(xaixai)(xaixai)(applause)(applause)(nqh)(nqh)

това като прочетох паднах от стола (chuckle)
 
абе глупендер много си прост бе мърша неми се прави на великия мишкар такъв ако искаш дай да те прата в реанимация да видим дали много ще ти знае устата бе парцал такъв като си кик боксиорка в гейска категория да не се мислиш за много отворен ти еба майката селянска цигане мършаво
не му се прави на великия мишкар... от кретена по-голяма мишка няма, obviously
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
не му се прави на великия мишкар... от кретена по-голяма мишка няма, obviously

Ако от кретена по-голяма мишка няма от тебе по-голям книжен плъх има ли бе ?
 
  • Like
Reactions: bacardi
не му се прави на великия мишкар... от кретена по-голяма мишка няма, obviously

май те е страх от гейчето ароганчо да не те бие ли та го заштитаваш ма женсвения ...
 
не му се прави на великия мишкар... от кретена по-голяма мишка няма, obviously

@hamlet, Трябват ми още 2 пръста към колекцията, може твоите да свършат работа !(handshake).
fingerthumbdrive3.jpg

fingerthumbdrive4.jpg
 
  • Like
Reactions: Firewallcho
Е щом ги искаш ... само се надупи ;) и кретене ... не, не ме плашиш нито ти, нито ароганта... от него няма повод да се плаша дори, тъй като за разлика от тебе аз поне се разбирам с някой от форума... ноо настъпиха трудни времена, сами можете да забележите - кретена си набира последователи, които да му вършат "мръсната" работа. Засега това са @bacardi & @Firewallcho, така че се пазете ! Някои си изпатиха други предстои да си изпатят :D: ...и Firewallcho, в отговор на глупавия ти въпрос ще кажа само, че плъха е по-големия "батко" на мишката ;)
 
По твоята логика ти си последовател на oveRLuckEd
 
че аз over къде съм го защитавал или да съм се карал с него и по-точно, какво общо имам с него?
 
аз с тези който се разбирам във форума не си говора във форума им имам скайпа и си пишем там така че слабо ме интересува кво мисли оная турска помия ароганка или който и да било ако си мислиш че много ме интересува мнението на тебе или на някой друг от форума просто е време да излезнеш от виртуалния свят да видиш как е в реалноста ...
 
аз с тези който се разбирам във форума не си говора във форума им имам скайпа и си пишем там така че слабо ме интересува кво мисли оная турска помия ароганка или който и да било ако си мислиш че много ме интересува мнението на тебе или на някой друг от форума просто е време да излезнеш от виртуалния свят да видиш как е в реалноста ...

С майка си освен с друг кого се разбираш? :/
 
момче ти освен да се правиш на ограничен можеш ли друго ? не виждаш ли че ставаш вече банален изтъркан или това не ти е ясно...
 
ако имаш предвид себе си - не съм съгласен относно това, че вече ставаш банален и изтъркан... ти никога не си бил оригинален ;) може да провериш няколко странички да видиш как повтаряш все 1 и също - "излез от виртуалния свят да видиш реалния" "ограничен си" "мишка" помисли си какъв си преди да обиждаш другите на "банални"
 
още си малък и не вникваш дори в значението на думите няма смисъл да се мъча на безмозъчни същества да обеснявам
 
Това - че си по-голям, няма нищо общо с мозъка ми. Очевидно си по-голям, но с образованието съм на години пред теб :)
 
абе глупендер много си прост бе мърша неми се прави на великия мишкар такъв ако искаш дай да те прата в реанимация да видим дали много ще ти знае устата бе парцал такъв като си кик боксиорка в гейска категория да не се мислиш за много отворен ти еба майката селянска цигане мършаво

Бъркам се? Виж си правописа... няма да ровя по-назад в темата да ти доказвам колко си зле...