Говорилня

Не мислиш ли, че Сони Вегас би била меко казана излишна при условие че му трябва да изреже и съедини няколко клипа..?
Windows Movie Maker! ;)
Доколкото знам WMM непотдържа .3gp. За 3gp дръпни Virtual Dub (и плугин за 3gp)
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Аз я дръпнах и я инсталнах но немога да намеря това да чете .3gp
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Аз я дръпнах и я инсталнах но немога да намеря това да чете .3gp

Би било по-лесно да конвертираш клиповете от 3gp в друг формат поддържан от Movie Maker от колкото да пробваш с 30 програми за видео обработка.
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Някой да има идея как да ги конвертирам във друг формат?
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Някой да знае как се маха звук на клип със movie maker ?
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Някой да знае как се маха звук на клип със movie maker ?


В програмата има 2 реда един под друг - единия съдържа видеото, а другия аудиото, просто дай дясно копче и избери "delete" на втория.
 
  • Like
Reactions: flowsicK
В програмата има 2 реда един под друг - единия съдържа видеото, а другия аудиото, просто дай дясно копче и избери "delete" на втория.

Мисля че не става на всички така.. но може и да се бъркам отдавна не съм използвал такива екстри :)
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Слагам клипа слагам под него и песента и става така че се чува и шума от клипа + песента ? някой знае ли как да спра звука от клипа
 
  • Like
Reactions: flowsicK
обикновенно на клипа музиката може да е мутнеш но неможе да е изтриеш аз така мисля.
С дясно копче пак и муте или там квото има. Пак казвам не съм отварял тая програма много отдавна.
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Ето.
Пиши стана ли?
 

Attachments

  • untitled.GIF
    untitled.GIF
    61.9 KB · Views: 17
Last edited:
  • Like
Reactions: flowsicK
Слагам клипа слагам под него и песента и става така че се чува и шума от клипа + песента ? някой знае ли как да спра звука от клипа

Използвай Camtasia Studio 7 Доста е добра.

 
  • Like
Reactions: flowsicK
него изтривай просто му дай mute ;) после като слагаш друга музика ще ти се сложи в Audio/Music (под Audio)
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Със тая програма даже не тръгва клипа
виж офертата : пращаш ми клипа и музиката по скайп и ми казваш кое как и аз ти го пращам готов ;)
 
  • Like
Reactions: flowsicK
виж офертата : пращаш ми клипа и музиката по скайп и ми казваш кое как и аз ти го пращам готов ;)

Много добро РЕШЕНИЕ :D :D :D :D
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Не е толкова сложно...
 

Attachments

  • untitled.GIF
    untitled.GIF
    66.9 KB · Views: 13
  • Like
Reactions: flowsicK
Сега ако ми дадете няква песничка да искъртва положението ...
 
  • Like
Reactions: flowsicK