Говорилня

За големи се имате на думи ама сте пълни мишки !
 
@Кретен, боли ни газа нас за депутатите дето крадат държавата ;) и едва ли някога ще работя в държава като България за да ми казваш за кой ще работя хаха бягай бягай излез от филма бързо ти си един "non factor" за мен.
 
а ти си едно нищо за мен некво не до развито момиченце ми говори тук аре лягай
 
НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ!
P.S. АЗ ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ- АЗ СЪМ ВЕЛИК!
 
АРЕ ЕЛА ДА ТЕ ВИДА БЕ МЪРША ЕЛА ДА ТЕ ВИДА ИНВАЛИТ ЩЕ ТЕ НАПРАВА БЕЗПЛАТНА ИНВАЛИДНА КОЛИЧКА ЩЕ ТИ ДАМ

@СНГ ЗЕМИ СЕ СКРИЙ МЪРША ТАКАВА САМО ЗАД КОМПА СИ ОТВОРКО ЗНАМ ТЕ ЩО ЗА ПАРЦАЛ СИ НЯМА КВО ПОВЕЧЕ ДА СЕ ОБАЖДАШ МИШКАААА ЗАД КОМПЧЕТАТА СТЕ МАШИ НА ЖИВО СТЕ МИШОЦИ!!!!!!!!!!!

Ей боклук нещастен Sun-чо ще те отнесе даже няма да се усетиш , пък ако срещнеш мен недай си боже ще те питам в коя болница искаш отседнеш! :)
Мен в тоя форум най-много ме радват Hamlet , pafa7a , Sun-4o , sNG , 3yeka и Aftershock , misho_rb gtfo nigga :D
Кретене кретене айде махай са нещастен тип :)
Ти за мен си просто един PC филмар...
 
  • Like
Reactions: misho_rb
само едно ще ви питам искам да ми отговорите а не да ме подминете направих сички ИП на един сервер филе 127.0.0.1 само за тест пак и нямам реално Ип имали начин да ми тръгне сеасон 4 с това 127.0.0.1 или изобщо да не се мъча ??? защото направих сички ип в файловете 127.0.0.1 и в клиента крашнах с Ип 127.0.0.1 влизам и дисканект имали начин да го пусна ???
 
само едно ще ви питам искам да ми отговорите а не да ме подминете направих сички ИП на един сервер филе 127.0.0.1 само за тест пак и нямам реално Ип имали начин да ми тръгне сеасон 4 с това 127.0.0.1 или изобщо да не се мъча ??? защото направих сички ип в файловете 127.0.0.1 и в клиента крашнах с Ип 127.0.0.1 влизам и дисканект имали начин да го пусна ???

use no-ip, prof.
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
инсталирах клиента на но-ип зимам си ип-то от там което е букви слагам го на всякъде в мусервера и в клиента го крашвам с същото ИП влизам и ПИШЕ DISCONECT FROM SERVER !!!!!!!!!!!!!! Е ТВА НЯМА ОПРАВЯНЕ С ИП -127.0.0.1 МИ СТАВАТ СЪРВЪРИ НА 0.97 ВЕРСИИ АМИ ЗАЩО НЕ СТАВА НА СЕАСОН 4 :mad: :mad: :mad: :mad: СЕГА НИКОЙ НЯМА ДА ОТГОВОРИ ЗНАМ ТОВА СИЧКИ ЩЕ СИ МЪЛЧИТЕ МАКАР ЧЕ МОЖЕ ДА ЗНАЕТЕ ОТГОВОРА :mad::mad::mad::mad: ТОВА Е БЪЛГАРИЯ :mad:
 
kreten стига си спамил едно и също (nqh)
 
ХАХАХХАА и ГО И ТУРСКАТА КУРВЕТИНА ПИСА ... КВО СТАНА ДА НЕ СВЪРШИХА БАТЕРИЙТЕ НА ВИБРАТОРА ТА ДОЙДЕ ВЪВ ФОРУМА?
Курва ме наречи като ме видиш да се разминавам по магистралата с майка ти!
 
Всеки почна да става мъж пред тоя пц.. ако те вида тва ако те вида онова стига приказки давайте с действия :)
 
А само да те попитам ти чий хуй дървиш в момента!? Ние ще намерим начин да си решим проблемите и това не те засяга =)
 
Всеки почна да става мъж пред тоя пц.. ако те вида тва ако те вида онова стига приказки давайте с действия :)

Съгласен съм.
 
А само да те попитам ти чий хуй дървиш в момента!? Ние ще намерим начин да си решим проблемите и това не те засяга =)

Ако искаш ела дръж моя а ? не ми казвай само какво да правя помияр долен!
 
Ей боклук нещастен Sun-чо ще те отнесе даже няма да се усетиш , пък ако срещнеш мен недай си боже ще те питам в коя болница искаш отседнеш! :)
Мен в тоя форум най-много ме радват Hamlet , pafa7a , Sun-4o , sNG , 3yeka и Aftershock , misho_rb gtfo nigga :D
Кретене кретене айде махай са нещастен тип :)
Ти за мен си просто един PC филмар...

ТИ ЛИ БЕ ФИЛМАРЧЕ АРЕ ЕЛА ТЕ ДА ВИ ВИДА БЕ ЩЕ ТИ НАРВЪ ТОЯ КИК БОКС ТАМ ДЕТО СЕКИ ДЕН ТИ ОГРЯВА СЛЪНЦЕТО БЕ ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА САС СУНЧО БЕ НЕДАЙ СИ ПОЖЕ ЩЕ МИ ВИКААА ЕЙЙ МЪРША КЪДЕ СИ МИСЛИШ ЧЕ ОТИВАШ БЕЕЕ ПАРЦАЛ ТАКЪВ
 
ТИ ЛИ БЕ ФИЛМАРЧЕ АРЕ ЕЛА ТЕ ДА ВИ ВИДА БЕ ЩЕ ТИ НАРВЪ ТОЯ КИК БОКС ТАМ ДЕТО СЕКИ ДЕН ТИ ОГРЯВА СЛЪНЦЕТО БЕ ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА САС СУНЧО БЕ НЕДАЙ СИ ПОЖЕ ЩЕ МИ ВИКААА ЕЙЙ МЪРША КЪДЕ СИ МИСЛИШ ЧЕ ОТИВАШ БЕЕЕ ПАРЦАЛ ТАКЪВ

Ко речи?
Такива думички като "нарвъ" и "поже" - не съм чувал.
Явно ще е , щото не съм от село. ;): Как мислиш? Извинявам се, ти не можеш да мислиш.
 
hora sluchaino da zn ot kude se smenqt imenata na setovete v igra
primerno Black Dragona da se kazva Blue Dragon ?
 
ako znae6e ba6ta ti kva 6ti stane slivkata 6te6e da izhvurli semeto si v mivkata ;D