Говорилня

@Life си занима, ти си следващия дразнител ! ! !
И съм ти казал теб ще мятам много лошо, Русенски пе**рас ! !
Много като тебе вече плакаха!

Хахахахаха ти какъв си Софиянски бок*ук ?
Айде стига се прави на голям отворко, просто го казвам на базик :clap:
През последните дни много ти порасна работата, но си едно огромно нищо! Правиш се на много разбиращ (xaxa) Я си покажи забравения от господ сървър? Моя сървър може да не е толкова развит но се стремя да направя нещо
Във този форум ти си единт от най-големите подмазвачи .. Във колко теми се подмазваш на Дарко и на др. така ,че тея мазнини си ги запази. Във вас нети трябва сигорно олио, то ти си толкова мазен ,че бащати та изтисква и пускаш 2-3 литра олио.
Абе майкати дееба шибана, знаеш ли как почваш да ме дразниш. Боклук такъв. Трудно е да се опише, колко тъпизъм живее в теб!
+1
 
Last edited:
всичките се оплювате
therefore => всички сте..... измислете нещо много негативно
 
Търся един модул
Чрез този модул можеж да продаваш ресове за кредити.. ако някой го има да го качи ,че из нета колко тарсих..

някой няма ли да помогне ?
 
Търся един модул
Чрез този модул можеж да продаваш ресове за кредити.. ако някой го има да го качи ,че из нета колко тарсих..

ето ти го трябва да имаш логин

PHP:
<?php
if(secure($_SESSION['user']) == true)
{
$account = secure($_SESSION['user']);
$exchangereset = '500'; // Credits from exchange 1 Reset
if(isset($_POST['exchange']))
{
$account = secure($_SESSION['user']);
$character = secure($_POST['character']);
$resets = secure($_POST['resets']);
check_inject();

$querychar = mssql_query("Select resets from character where name='$character'");
$char = mssql_fetch_row($querychar);

$newresets = $char[0] - $resets;

if($newresets < 0) { echo"<br><font color='red'>Not enought resets!</font><br>"; $error = 1; }
elseif($resets < 0) { echo"<br><font color='red'>Error! You Can't put - numbers!</font><br>"; $error = 1; }
elseif($error != 1) { 

$credits = $resets * $exchangereset;

echo"<br><font color='green'>You exchange $resets reset(s) for $credits credits</font><br>";

$a = mssql_query("Update Character set resets='$newresets' where name='$character'");
$b = mssql_query("Update MEMB_CREDITS set credits = credits+$credits WHERE memb___id='$account'");

}
}

$query = mssql_query("Select name,resets from character where AccountID='$account'");

echo"
<form action='' name='' method='POST'>
<select id='character' name='character'><optgroup label='Select a character'>
";

for($i=0;$i < mssql_num_rows($query);++$i)
{
$row = mssql_fetch_row($query);
echo"
<option value='$row[0]'>$row[0] [$row[1]]</option>

";
}

echo"</select>
<br><input type='text' size='25' id='resets' name='resets' />
<br><input type='submit' maxlength='2' value='exchange' name='exchange'>
</form>
<br>1 Reset = $exchangereset Credits!
";
}
else
{
echo "Please First Login";
}
?>
 
Last edited:
Яко сънчо аз тренрирам кик-бох :)
@Daft не сме толкова тъпи е готин :D:
 
Last edited:
някай знае ли как да видя дали някой друг освен мен се е свързал кам рутера ми?
 
някай знае ли как да видя дали някой друг освен мен се е свързал кам рутера ми?

а защо не си сложиш от рутера да фитрира МАК адрес и само въведени МАК адреси да могат да се свързват към рутера?! и така няма да се притесняваш от нахални хора :D
 
Влизаш в определния за модела IP адрес и там би трябвало да имаш Лог...
 
Офф едно ми е такова милокуресто....
 
а защо не си сложиш от рутера да фитрира МАК адрес и само въведени МАК адреси да могат да се свързват към рутера?! и така няма да се притесняваш от нахални хора :D
то има парола но съм я дал на един фр да ползва нета и ме съмнява че я е дал и на някой друг
 
то има парола но съм я дал на един фр да ползва нета и ме съмнява че я е дал и на някой друг

ами направи филтриране на Мак Адреси и вкарай Мак Адреса на Лаптопа ти и Мак Адреса на твоя приятел и ако ще да дава паролата на господ няма как да се свърже защото рутера ще разчита мак адресовете :)
 
Тази вечер си купих кормило и волана бачка но педалите се пробвах да ги инсталирам и излиза това Цък
 
Извинявам се за 2рия пост, пробвах се да ръгна буксата за педалите на мястото на мишката ама не става, стана дето пише TV

Оказа се ,че driver-а нещо е бъгав трябва ми LS-USBMX 1/2/3
 
Никой ли не знае как се прави това ? Цък
Пробвах на друг компютър и driver-a се инсталира на моя дава грешката по-горе която съм посочил със снимка "Цък"
 
3024432G.png

Бях я забравил тая снимка :D:
 
хаха това в кой форум е :D

в кой може да е? :D: teenproblem

преди време бях чел за няква двойка,която мъжа се оплаква от това, че жена му хърка.. и те му викат.. ти пък пърди да я дразниш :D:
 
Здравейте,Търся да стана Game Master или Admin на Mu online:
-Опит с играта:5 години и 6 месеца.На различни версии вкл. и сезон 6
-Години:14
-Име:Благовест Димитров
-Връзка с мен:Скайп- blajkata96 или ми пишете на лично
-Никове в игра:TheBone,и много рядко (Musy,Tesy,TheBlade,DarkSide)
-Ще направя всичко възможно с развитието на сървъра :)
Благодаря предварително