Говорилня

Този път, той започна пръв !!! Ама май няма сили да продължи.
 
Администраторите на Dark Angels (nqh)




darkangelsadmins.jpg
 
Извинявам се за 2-рия пост...

Можете ли да ми дадете Header-s за МuOnline без надписи, или линк до някаде от където мога да си изтегля, във чичко google няма никакви яки header-s ще съм много благодарен ако някой ми подаде линк-че (angel)
 
хаха малко сте луди тук ;д
Не малко, много, ама така се обичаме тук. :)

Започна се отново :D
Поне ни е забавно, по един или друг начин! ;)

То никога не е свършало :D:
И дано да не се свършва, че отиде веселото на форума :p

Този път, той започна пръв !!! Ама май няма сили да продължи.
Той винаги е пръв, не обича да изостава ! ! ! :D :D :D (rofl) :D :D :D
 
Направих едно Header-че със различни видове надписи, кажете кое ще приляга най-добре на сайта ми? Според мен 4-тото е най-добро
 
2 или 3 :)

Ще пробвам да напрая още и да са по-хубави, според мен за човек който използва Photo Scape от 1седмица това е добре :)
 
Нямам нови профилни снимки понеже нащее правят ремонт на банята и са свалили огледалото! hahahhahhahahahha
(xaxa)
 
  • Like
Reactions: DarkEvil
Елвен човек ти за 3 дена успя да оспамиш целия форум не че нещо ама която и тема да отвора винаги си писал дали спам или не това е добре ама ми писна вече само твой коментари да чета :D:
 
(rofl) (xaxa) (rofl)
@Elven кво те базикат бе (xaxa)
(rofl) (xaxa) (rofl)

Абе я вари се хварляй от някой мост ...
Ти пак голямата работа стана (xaxa) Нещо много ти порасна работата напоследак а? Зад монитора си много надъхан нали бе комплексарче такова

@crazyboy
то бива да си тъп, ама чак толкова...
Това ако ти прелича на баня значи банята ще е спалня а ?


Ако може някой да ми сложи по-хубави текстове на тези Header-и ще сам му много благодарен
 

Attachments

  • Headers.rar
    717.7 KB · Views: 1
Last edited:
Абе я вари се хварляй от някой мост ...
Ти пак голямата работа стана (xaxa) Нещо много ти порасна работата напоследак а? Зад монитора си много надъхан нали бе комплексарче такова

@crazyboy
то бива да си тъп, ама чак толкова...
Това ако ти прелича на баня значи банята ще е спалня а ?


Ако може някой да ми сложи по-хубави текстове на тези Header-и ще сам му много благодарен

абе ти добре ли си е кой е казал че това се отнася за теб просто един го беше написал на скайпа си и го постнах тук
 
абе ти добре ли си е кой е казал че това се отнася за теб просто един го беше написал на скайпа си и го постнах тук

ем тоя килипирник @DarkEvil какво ми говори намен
 
ем тоя килипирник @DarkEvil какво ми говори намен
е той може да каже каквото си иска ама аз да съм написал че се отнася за теб
 
Абе я вари се хварляй от някой мост ...
Ти пак голямата работа стана (xaxa) Нещо много ти порасна работата напоследак а? Зад монитора си много надъхан нали бе комплексарче такова

@crazyboy
то бива да си тъп, ама чак толкова...
Това ако ти прелича на баня значи банята ще е спалня а ?


Ако може някой да ми сложи по-хубави текстове на тези Header-и ще сам му много благодарен

Ами не съм чак толкова лош и отворен пред монитора, за колкото ме мислиш. Но щом си рекъл, че съм отворен само пред монитора и съм комплексар. Кажи кога ще наминеш до ВТ, ще ти дам и адрес и каквото те интересува, добре си ми дошъл.


@crazyboy, извинявай, че те намесих!
Не знаех, че @Elven е чак толкова повърхностен. (rofl)
Ама си струваше, как се запали само (xaxa) (rofl)