Говорилня

ти за кво ги питаш, а те кво пишат...
 
Ае хора, утре в 08:30 летя за Париж, чак до 6-ти :}
По някакъв късмет може да се върна и със свински грип...
Приятна ваканция на вс ;]
 
пичове изкам да ми дадете програма за банн по ИП щото не сам запознат още със тея програми ако някои може да ми хелп да ми пише по скайп щото ще откача :D the_best_3
 
няма ти давам нищо е бягай бе :d
 
Ае хора, утре в 08:30 летя за Париж, чак до 6-ти :}
По някакъв късмет може да се върна и със свински грип...
Приятна ваканция на вс ;]

Приятно да си искараш.Аз на 14-15 април бях,искарах си много яко :p
 
Той тоя винаги си пише на неговия си език...
 
Shaker da si e moq ezik.Ela mi oprai kirilicata i togava nema da e moi..
Izvinqvam se che taka pisha.. :(
 
Нали си хакер,оправи си го сам.
 
Е и Някой Хакери немогат Сичко :d
 
Нали си хакер,оправи си го сам.

Кой е казал че съм хакер или си го измисли от маймунския гъс :finger:
 
Ей боклук малък,не си интересен на никой като си пишеш на лайняния език.Зимаи си бакийте и изчезвай дете тъпо!
 
Ей боклук малък,не си интересен на никой като си пишеш на лайняния език.Зимаи си бакийте и изчезвай дете тъпо!

прав си че не е интересно, но едно нещо ми е много чудно защо пишете на всички че са ''лапета'' ''деца'' и такива нито го познаваш нито знаеш кой е а пък ''дете'' му викаш ::^:
 
Езикат му не е лаинян тва си е чеиста кирилца която се прецаква както пишеш в html код на бг бес да вкараш кода за езиците(същото се получава и тук) когато дадете на зиглед във вашият Browser ще видите "Кодиране на защитите" след това давате Кирилица(Windows-1251) и ще видите какво е написал човека.
Не заемам на никого страната просто казвам каква е истината ;)
 
Езикат му не е лаинян тва си е чеиста кирилца която се прецаква както пишеш в html код на бг бес да вкараш кода за езиците(същото се получава и тук) когато дадете на зиглед във вашият browser ще видите "Кодиране на защитите" след това давате Кирилица(windows-1251) и ще видите какво е написал човека.
Не заемам на никого страната просто казвам каква е истината ;)

голям хакер стана ве Борко :arf2:
 
голям хакер стана ве Борко :arf2:

Ти си.. незнам как да се изразя(най тъпото сащество което познавам) аз обеснявам на хората как стоят нещата не че се правя на хакер малоумник това че това е тема за спам не ти дава правото да се подиграваш на хората "Идиот"

п.с щи чупя носа кат се виидм (базик) ::d:::d:::d:
 
Last edited: