Говорилня

Вероятно мога, ама не ща (hmm)

Заради такива боклуци като тебе се разваля форума както и държата защото могат а нищо не правят ти си 1 от тях.
 
момчета.. я окажете малко помощ..
проблем : инсталирамм xampp 1.7.1 на windows 7 86x всичко нормално.. пускам xampp control panel ии апаче и mysql не тръгват...
sql server 2000 като го инсталирам.. пак на същия windows, agent-a не тръгва .. в смисл тръгва ама като дам старт иии йок...
 
Заради такива боклуци като тебе се разваля форума както и държата защото могат а нищо не правят ти си 1 от тях.

Пич прав си! Всичко е заради мен! Заради мен държавата западна! Ама като те гледам просперираш и си умен, вероятно искаш да си президент? Не ти си просто педерас =)
 
ПЕДЕРАС ПЕДЕРАС АМА КАТО ЕБАХ МАЙКАТИ ВЪВ ОНИЯ ХРАС ВИКАШЕ ДАЙ ГАС ДАЙ ГАС.
 
момчета.. я окажете малко помощ..
проблем : инсталирамм xampp 1.7.1 на windows 7 86x всичко нормално.. пускам xampp control panel ии апаче и mysql не тръгват...
sql server 2000 като го инсталирам.. пак на същия windows, agent-a не тръгва .. в смисл тръгва ама като дам старт иии йок...
Включен Skype или друга програма, която иска 80 порт?


Пич прав си! Всичко е заради мен! Заради мен държавата западна! Ама като те гледам просперираш и си умен, вероятно искаш да си президент? Не ти си просто педерас =)

Нещо не мога да ти хвана логиката.


ПЕДЕРАС ПЕДЕРАС АМА КАТО ЕБАХ МАЙКАТИ ВЪВ ОНИЯ ХРАС ВИКАШЕ ДАЙ ГАС ДАЙ ГАС.
Ахахахахахахахха.
Ама сериозно ли използваш този "лаф"(ако може така да се нарече) и очакваш някакъв резултат?
 
Включен Skype или друга програма, която иска 80 порт?

skype - променен е порта и е изключен .. нещо по въпроса за sql ако можеш да кажеш.. аа да грешката която ми иззлиза е .. Apache haven't started [-1]
 
АБЕ ОСВЕН ТУК ДА СЕ ЗАЯЖДАТЕ ДРУГО НЕ ПРАВИТЕ
 
skype - променен е порта и е изключен .. нещо по въпроса за sql ако можеш да кажеш.. аа да грешката която ми иззлиза е .. Apache haven't started [-1]
Uninstall на xampp-а и тегли един чист Appserv.
Няма да имаш кахъри.

АБЕ ОСВЕН ТУК ДА СЕ ЗАЯЖДАТЕ ДРУГО НЕ ПРАВИТЕ
Прус.
 
Ah,boli me huq za vas momcheta,jiveq si jivota tui kakto mi e kef a ne taka kakto e udobno na nqkoi :p
 
Uninstall на xampp-а и тегли един чист Appserv.
Няма да имаш кахъри.


Прус.

искрено ти благодаря за оказаната помощ, но и това не даде резултат. Минавам на Xp и без това не е преинсталиран от 8 месеца :D За твое успокоение XP-то е лицензирано :D
 
ПЕДЕРАС ПЕДЕРАС АМА КАТО ЕБАХ МАЙКАТИ ВЪВ ОНИЯ ХРАС ВИКАШЕ ДАЙ ГАС ДАЙ ГАС.

ПО стар и истъркан лаф неможа да намериш. Зимай си жалките лафове от седемдесетте и ги наври в носоглътката
 
Ah,boli me huq za vas momcheta,jiveq si jivota tui kakto mi e kef a ne taka kakto e udobno na nqkoi :p

mi kvo praish tuka e tiuflek, izchezvai da si jiveesh jivota i da pruskash parite na tati
 
mi kvo praish tuka e tiuflek, izchezvai da si jiveesh jivota i da pruskash parite na tati

Те не са на тати бе..
Въпрос на време да му спрат Фонда(великият му фонд) и да омекне.

=> приятелите му...(баси иронията) - да му кажат.. сорииии, ама не пасваш в картинкатъъъъ.
Ние сме селяниии кат тебяяя, обаче селяниии с париии.
 
Като говорим за комплексирани олигофрени... къде изчезна кретена?