Говорилня

странно теи ли ме струва или аз не виждам но в тея клипчета не виждам Шамара(speechless)-:)(speechless)-:)
 
странно теи ли ме струва или аз не виждам но в тея клипчета не виждам Шамара(speechless)-:)(speechless)-:)

(rofl)(rofl) ем гледай цялото клипче не само отначало той почва да пей от 2:14
 
знам бе гого :Д ко се смееш като побъркан"Слушам рап ако не знаеш" :Д
 
След дълги изследвания, учените стигнали до извода, че хората с недостатъчно умствено развитие четат този текст без да си махат ръката от мишката.Не си дърпай ръката, късно е вече!

Credits:Δά®Ķ άŊĝĖŁş ŤлеΜ - Е©ħסּ√™(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
 
След дълги изследвания, учените стигнали до извода, че хората с недостатъчно умствено развитие четат този текст без да си махат ръката от мишката.Не си дърпай ръката, късно е вече!

Credits:Δά®Ķ άŊĝĖŁş ŤлеΜ - е©ħסּ√™(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)

Значи Учените са прави поне за мен :d
 
Гледате ли по Нова телевизия Пълна лудница?Супер смях :).Там са 2-ма от тутурудка Иван и Венци тях ги познавам лично :).
 
браво браво ще им метна едно око :Д:Д:Д
 
Рачков ми е съсед (вече заедно с Мария ^^) и мога да ви кажа, че по изкрейзъл пич от него няма, всеки ден все някаква простотия прави и целия вход се късаме от смях xD
PS: Аз съм на 1ви етаж, той на 2ри и като надуя музиката и се звъни на вратата до 10 мин и почва едно лигавене :D
 
Хахахахахахахаха =) А тея от тутурудка са пълни простаци всичките :d без простотия не издържат
 
ХАХАХАХА МИШКАТА МИ РАБОТИ С 1 БАТЕРИЯ,А ТРЯБВА ДА Е С 2 ХАХАХАХАХАХАХА
 
Хахахаха ^^
Кой каза, че българинът не бил икономичен ....
Може да си мием зъбите, докато водата тече!
Може да си варим боба на котлона и като почне да кипи, все още крана да е на "4"!
Но мишките винаги икономисваме...
 
Нещо гледам яко се раздават банове..
Защо са баннати:
Backo
gigless
?
 
Нещо гледам яко се раздават банове..
Защо са баннати:
Backo
gigless
?
Backo не спазваше правилата на форума
за giggless нз...
 
Backo не спазваше правилата на форума
за giggless нз...

Аз знам... той се оплака от kozmu ,а 3уека ти нареди да го баннеш.... ей ти го...
 
Едно ново предложение :Д

Предлагам да броим от 1 до 100 и обрадното :Д започвам
1
99
 
98
97
96
95
94
93
92
91
Use thanks button for help!
 
Code:
for($i=100; $i>0; $i--) { echo $i.'<br />'; }