Говорилня

Надявам се, не..
Софийска Селска Баня (ССБ) сиг ше се казва, чакай да google-на ^^

PS: Няма ..
 
ReaL вмомента си вика на ум- Ох най-после не съм наказан веееееееееее !!!!!!!
 
Ехх, позна :p
Седя си с текилка (лимон и сол) в нас пред компа и е минал нулевия час и никой нищо не ми казва :}
Ехх, живот... ::):

Хора, ае лека, че взе да ме хваща тая текила.. ^^
 
Лека на теб !
Лека и от мен!
Лека и на вас!
Лека и до утре да ви ТЕЖИ!
 
ей дребен треа ти наемем една как да наебеш ::d: каква искаш руса, чернокоса, червенокоса, без коса? ::d:
 
  • Like
Reactions: ReaL
Честит рожден ден, баце. Жив и здрав, другото само си идва и дано не съм закъснял с поздрава ;) :d
 
  • Like
Reactions: ReaL
ей дребен треа ти наемем една как да наебеш ::d: каква искаш руса, чернокоса, червенокоса, без коса? ::d:
хАХАХАХАХА моито момче аз колкото путки съм видял ти толкова чикии не си праскал (rofl)
 
Честит Рожден Ден ReaL.Да си жив и здрав и да ти се сбъдне всичко каквото си пожелаеш..И най-вече да има много гаджета :p
 
  • Like
Reactions: ReaL
хАХАХАХАХА моито момче аз колкото путки съм видял ти толкова чикии не си праскал (rofl)

аи ся недей се изхвърля.
 
Те всички са големи хакери, ебачи и биачи пред компа ^__^ много ме ебе хаха
* аз нa ReaL говорих да му взема кака ^^
 
Офф тия пиячи пред компа сами толкоз ясни че няма на къде - Като са биячи да идват да видим как ще ме бият в моя град (rofl)
 
Започна се :) "и като ми се откри" ....
 
Те всички са големи хакери, ебачи и биачи пред компа ^__^ много ме ебе хаха
* аз нa real говорих да му взема кака ^^
Познаваш ли ме, че обсъждаш по интернет?Мразя ги точно такива..говорят по форуми,чатове,игри,но всъшност са нищо!С никой не изкам да се карам,но ме пренуждавате ::d:
Много такива сме ги ебали!
 
Офф тия пиячи пред компа сами толкоз ясни че няма на къде - Като са биячи да идват да видим как ще ме бият в моя град (rofl)

За Тва в Запознанство не си си дал града (rofl)(rofl)(rofl)