Говорилня

Някой може ли да ми помогне да си намеря дистрибуцията "BacTrack 4" за Windows XP SP3 32bit... ??
 
Някой може ли да ми помогне да си намеря дистрибуцията "BacTrack 4" за Windows XP SP3 32bit... ??

Back Track 4 за ЛИНДОВС, Xaxaxa ти наред ли си или нямаш понятие какво е LINUX ???
 

Някой може ли да помогне Xampp неще ми стартира показва 80 порт е зает,а на същия комп нямам Skype
ReaL ми бише казал как се гледа от къде е зает,но не помня..Нещо се пише в Start>Run>Cmd
Start>Run>Cmd>netstat -bn
 
Как ми се играеше Heroes 3 ;(

7dca60211b7498996317e02959ff03ab.jpg
 
според попринцип бих се навил да хоствам .. но покрай тая "продажба" и така нататък :
1-во си изгубии играчите
2-ро изгубии доверието на всички.... щом прецака 1 , значи би прецакал и 2-ри
 
Какво става с mobio ?
Да не би да е хакнато ?
 
протекте, протекте...

Протектчето си имаше проблеми затова затвори сървъра , сега явно е хармония и иска наново..?
 
Протектчето си имаше проблеми затова затвори сървъра , сега явно е хармония и иска наново..?

Имал проблеми той ... хаха просто е криза трябва да открадне някой лев , за да има достатъчно пари да иде на кафенце и на дискотека (chuckle)
 
Имал проблеми той ... хаха просто е криза трябва да открадне някой лев , за да има достатъчно пари да иде на кафенце и на дискотека (chuckle)

Кризата мина >.>
bTV - Начало за да си в крак с новите неща,....
 
Epa tonko, as pisha dnes, ti otgowarqsh utre, as wrushtam drugiden, kak da se zasechem. SA si eba maikata, 1 sedmica ne xodix na daskalo i utre shte widq kwo shte me prawat (nqh)
 
карай аз карах 3 месеца и учителката ми се обади и ме пита кво стана забрай за нас хД
 
DarkMaster е на около 19 годишна възраст! Протект за мен винаги е бил леймър и такъв ще си остане... това, че е дебел е негов проблем... не ценя хората по външен вид... но тоя протект е някакъв лайнар който си мисли, че мн неща знае а в същото време нищо незнае :)