Говорилня

И аз с кракомобилето, че съм на 16 ^^
Иначе 1та кола ще е старата ни - Opel Corsa 1.4, после Volvo S60 на тате :}
2 години и трябва да взимам книжка... 3-месечен курс ли беше ?

До като земеш книжка нз колко ще станат часовете за кормуване за тва недей мислиш още от сега ;) и неги почвай рано щото става после тъпо аз ся тря чакам 2 мес. за да мога ида на курмуването :punch:
 
точно тои :punch: ако не си ориентиран в тези среди просто не се меси.

Аз да несъм ориентиран (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl) . Аз тва работя тоя ми приказва че не разбирам (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl).


p.s. SPAM SPAM SPAM до живот :D
 
Ето ви малко инфо за Гангста рапа като стил :)
Гангста рап е стил в хип хоп музиката, характеризиращ се с текстове, свързани с живота на членове на банди и други престъпници. Често самите изпълнители са членове на банди или твърдят, че са били такива. Началото на този стил в хипхоп-а се поставя от Айс-Ти, N.W.A (начело с Изи-И), както и 2pac, които допринасят за популизирането на този стил. Генгста рапът бива изопачена форма на националистическия рап.

А тоя дето е в червено няма втори като него няма и да има :) !?
п.С. За Ice Cube нещо не се споменава ?
 
някой от тука знае ли историята на 2pac?
 
К'ва кола та гони на 15 години тебе?

И кво му пречи на човека да си покара :d Стига да не го хванат де ^^

ПС: Ето кой ще бъде следващият президент според мен :D С 24/7 часови пресконференции (rofl)

vuchkov_fotosesiq.jpg
 
Ето ви малко инфо за Гангста рапа като стил :)


А тоя дето е в червено няма втори като него няма и да има :) !?
п.С. За Ice Cube нещо не се споменава ?

Тук си 50 на 50 прав, но за Ice Cube нещо... :}
Основатели на NWA - DrDre и Ice Cube ;]
Ice после се отделя и започва разпространението на Gangsta Rap (вече като нов и известен стил), тук става дума за gangsta rap, а не за hip-hop примерно...
2ри като 2pac няма, прав си ;]
От друга страна ако убият Ice Cube, той ще остане така в историята, както и 2pac :}

slava.bg -
Ice Cube промотира в страната ни своя най-нов албум "Raw Footage”... ...концерта в София бе част от европейското турне на един от основателите на групата N.W.A, която постави основите на гангста рап-а в края на 80-те и началото на 90-те години на миналия век.
wikipedia -
Считан за един от най-великите рап изпълнители той започва кариерата си като основател на известната скандална рап група N.W.A., а по-късно започва и самостоятелна солова кариера в музиката и киното.
icecube.com -
GANGSTA RAP MADE ME DO IT! Ice Cube the godfather of gangsta rap peace! ... shit say bro.i would like 2 make history with the father of gangsta rap
vibe.com -
The Godfather of gangsta rap, Ice Cube, is gearing up for the release of his eighth solo LP
и хиледи други орязаци от статии из нета, вестници, албуми на други rapers и тем подобни ;]
 
К'ва кола та гони на 15 години тебе?

Че що пък и да не карам...
1во 90% съм стриктен шофйор
2ро не нарушавам населените правилници
3то баща ми на мойте години е направил основен ремонт на Ладата-му(бабичката)...Така,че явно се предава по наследственна линия :d:d
 
P.S.4е (2ри последователен пост за да има и спам малко xD):
Ice Cube - Thank God
ключовият момент беше 1:40 + гледайте го до края pls ^^ : Началото на Концерта в София

P.S.2: Тези, които харесват този стил музика, ще ги помоля да видят какво изпуснаха - гледайте от part1 до part6 (целия концерт с леки паузи) в vbox7 ^^
 
Last edited:
  • Like
Reactions: flowsicK
sNG Днеска с моя познат пак кат земем корсата на баща му ще ти разправям кфо е станало хахахахахаха.
 
  • Like
Reactions: flowsicK
sNG Днеска с моя познат пак кат земем корсата на баща му ще ти разправям кфо е станало хахахахахаха.


za onova deto beshe snoshti v 4 sutrinta ?
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Беше миналата събота в 4am,а не вчера :D .
Някаф Sql_Hacker ми е гледал профила в импулса хахахахахахахахахахаха.
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Че що пък и да не карам...
1во 90% съм стриктен шофйор
2ро не нарушавам населените правилници
3то баща ми на мойте години е направил основен ремонт на Ладата-му(бабичката)...Така,че явно се предава по наследственна линия :d:d

Еми добре, радвам се че можеш, ама нали знаеш колко са зачестили ПТП-тата, така че внимавай!
 
  • Like
Reactions: flowsicK