[Help] Героите да могат да носят всички итеми

Cezar

Member
Joined
Oct 18, 2010
Messages
68
Reaction score
17
Ако някой знае какво трябва да направя за да може всички герои (Bk, Sm, MG, Elf) Version 97d+99i да могат да носят всички итеми да ми каже много ще съм благодарен. :) :) :)
 
Ако някой знае какво трябва да направя за да може всички герои (Bk, Sm, MG, Elf) Version 97d+99i да могат да носят всички итеми да ми каже много ще съм благодарен. :) :) :)

Мога да ти помогна, но знам как се прави през сървъра имало е начин и през клиента но незнам как става. През сървъра ше ти работи 100%. Прикачи си item.txt той се намира във MuServer\data\lang\kor
 
Добави това което съм прикачил в "D:\MuServer\Data\lang\kor" и го подмени с другия файл. И проблема ти е решен!

А ако искаш да се научиш как става ето ти повече инфо:

Като отвориш файла "item(Kor).txt" вътре ще намериш всички итеми в сървъра!

Ето ти 1-вите два и обяснение кое какво е:

Ще видиш името на итема, след него цифри и обяснение от кое какво се вдига/намаля.

Най-накрая последните 4 цифри са:

Code:
DK/BK     DW/SM    ELF/ME     MG
1           1            1             1

Цифрата отдолу е:
1- може да се носи от това херо
0- не може да се носи от това херо

П.С: Файла който съм ти закачил към поста е настроен, всички херота да могат да носят, всички итеми.

Желая ти успех.
 

Attachments

  • item(Kor).txt
    23.4 KB · Views: 53
  • Like
Reactions: Cezar
Добави това което съм прикачил в "D:\MuServer\Data\lang\kor" и го подмени с другия файл. И проблема ти е решен!

А ако искаш да се научиш как става ето ти повече инфо:

Като отвориш файла "item(Kor).txt" вътре ще намериш всички итеми в сървъра!

Ето ти 1-вите два и обяснение кое какво е:

Ще видиш името на итема, след него цифри и обяснение от кое какво се вдига/намаля.

Най-накрая последните 4 цифри са:

Code:
DK/BK     DW/SM    ELF/ME     MG
1           1            1             1

Цифрата отдолу е:
1- може да се носи от това херо
0- не може да се носи от това херо

П.С: Файла който съм ти закачил към поста е настроен, всички херота да могат да носят, всички итеми.

Желая ти успех.

ако прекачи неговият файл да му го настроя ще е по-добре. Я си представи това не стане и какво правим ?
 
ако прекачи неговият файл да му го настроя ще е по-добре. Я си представи това не стане и какво правим ?

Малак почваш да ме дразниш с малоумното си остроумие!


Version 97d+99i


Чети хубаво какво пишат хората, преди да почнеш да бълваш тъпотия! ! !
 
DarkEvil ще пробвам тфоя файл и ще пиша да ви кажа дали е станало :) а в клиента ще трябва ли да сменям нещо ?
 
DarkEvil ще пробвам тфоя файл и ще пиша да ви кажа дали е станало :) а в клиента ще трябва ли да сменям нещо ?

да ще трябва :) item.bmd
 
  • Like
Reactions: Cezar
DarkEvil ще пробвам тфоя файл и ще пиша да ви кажа дали е станало :) а в клиента ще трябва ли да сменям нещо ?

Ще ти прикача (item.bmd) като са сабудя ;)
 
  • Like
Reactions: Cezar
да ще трябва :) item.bmd

итем.бмд там как се настройва защото аз само през итем.тхт си го настройх и друго несам бутал (speechless)(doh)
 
итем.бмд там как се настройва защото аз само през итем.тхт си го настройх и друго несам бутал (speechless)(doh)


И аз не знам за какъв чеп е, проблеми до ся не съм имал, ама щом е казал Арагорн ще му го прикача!

Слага се в клиента "Data/Item" и го подменяш с "item.bmd" .
 

Attachments

  • item.rar
    4.9 KB · Views: 26
Last edited:
  • Like
Reactions: Cezar
Какво да направя да може Уеповете който са за 2 ръце да стават и за 1 със версия 99б+ съм ако някой знам да ми пише на скайп: derby_plus2