[Help] ГамеМастерс'с протект

Nesquik

New Member
Joined
Mar 9, 2012
Messages
104
Reaction score
11
Някой ще ми каже ли как да сложа протект на гамемастерите ми (heidy)
 
Може да ги направи невидими ;)
 
Абе , кви глупости говорите я вижте на "Infinitymu files(by pafata)" Season 3 ,че имат протект малеее.Моля някой който разбира да пише другите просто спамят :D
 
Абе , кви глупости говорите я вижте на "Infinitymu files(by pafata)" Season 3 ,че имат протект малеее.Моля някой който разбира да пише другите просто спамят :D
Ти пък понеже си по-умен от тях се правиш на голямата работа тука...
Хората се опитват да ти помогнат, а ти се държиш като дебил с тях.. Като знаеш много си го направи сам бе!
 
Ти пък понеже си по-умен от тях се правиш на голямата работа тука...
Хората се опитват да ти помогнат, а ти се държиш като дебил с тях.. Като знаеш много си го направи сам бе!

Марио прав си човек , тоя пиклио вчера ми доиде в форума и вече е 100 кила и ние се упитъваме да разрешим проблема му и тои много му знае устата.
 
Е хуу де извинявай че такави писах ама като незнаеш решението що тряя да ме бъркаш и да търся съвсем други работи.Проблема е бил от ctlcoda v databazata
 
Change ctlcode on the selected Game Master (y)

А някой може ли да ме информира, как точно се променя тоя ctlcode, че и аз много искам да си сложа тази опцийка ползвал съм файловете на инфинити и доста ми липсва опцията.. ?
 
А някой може ли да ме информира, как точно се променя тоя ctlcode, че и аз много искам да си сложа тази опцийка ползвал съм файловете на инфинити и доста ми липсва опцията.. ?

DataBase
 
А някой може ли да ме информира, как точно се променя тоя ctlcode, че и аз много искам да си сложа тази опцийка ползвал съм файловете на инфинити и доста ми липсва опцията.. ?

пробвай тея
Code:
UPDATE Character SET ctlcode = '8' WHERE Name='името на героя'

UPDATE Character SET ctlcode = '32' WHERE Name='името на героя'

UPDATE Character SET ctlcode = '24' WHERE Name='името на героя'
слагашги в Query Analyzer
 
  • Like
Reactions: Holder