Владимир Кличко vs. Кубрат Пулев

Къв император? Ти луд ли си ? И двама са случили да се занимават с бокс във време, в което липсват добри спортисти като цяло. Ако играеха преди 20тина години нямаше и в топ 10 да са и ДВАМАТА.

Е точно затова казах в последните 10-тина години, иначе Майк Тайсън и Roy Jones Junior, примерно щяха да им пукат канчето и на двамата.

@JuStm3 само да ти кажа, че ако беше СПЕЧЕЛИЛ мача, не само щеше да прибере МИЛИОНИ, но и това щеше да му отвори още много вратички към други МИЛИОНИ. И на всичкото отгоре и сега прибра не малка сума пари. Така че, моля те, не се излагай и не говори за подкупи.
 
Изказването за купения мач беше голяма смешка! (xax)

Колкото до сегашното ниво на бокса в тежка категория - съгласен съм, че е адски занижено в сравнение с това, което е било през 80-те и 90-те, тъй като няма такъв брой конкуретноспособни активни атлети.

Що се отнася до сравнението с предишни суперзвезди във въпросните спорт и категория, първо то е неуместно поради стила и развитието на спорта като цяло, и второ - за Кубрат Пулев незная, но и двамата братя Кличко лесно биха си осигурили място в топ 10 и то напълно заслужено. Явно не сте гледали внимателно мачовете им, както техните, така и на въпросните Тайсън, Ивендър Холифийлд, Рой Джоунс Джуниър и много други. Не можете така да сравнявате велики боксьори и да кажете кой би победил с лека ръка. Несериозно е, имайки в предвид, че само един класен удар може да реши мач в тази категория, а само глупак би оспорил, че Витали и Владимир Кличко удрят здраво. Също така съм убеден, че 90% от хората които правят такива сравнения си представят техния фаворит в епогея си срещу опонента в най-лошата му форма, а това не е правилно. Съжалявам, че се отклоних много от темата, но просто трябваше да кажа тези неща, тъй като съм се образовал що-годе през годините.
 
Last edited:
veche i babichkite razbirat ot box... :D
jelqzo melqzo ...
vishte klipcheto i shte vidite che nqma nikakva razlika v rakavicite ... IZVINQVAM SE CHE NE PISHA NA KIRILICA :x
https://www.youtube.com/watch?v=TSrtW50noMc&list=UUCQ3Tp3Qn5b0byhH1rvCjLA
7728142p.png
 
Last edited:
  • Like
Reactions: LockMU
Изказването за купения мач беше голяма смешка! (xax)

Колкото до сегашното ниво на бокса в тежка категория - съгласен съм, че е адски занижено в сравнение с това, което е било през 80-те и 90-те, тъй като няма такъв брой конкуретноспособни активни атлети.

Що се отнася до сравнението с предишни суперзвезди във въпросните спорт и категория, първо то е неуместно поради стила и развитието на спорта като цяло, и второ - за Кубрат Пулев незная, но и двамата братя Кличко лесно биха си осигурили място в топ 10 и то напълно заслужено. Явно не сте гледали внимателно мачовете им, както техните, така и на въпросните Тайсън, Ивендър Холифийлд, Рой Джоунс Джуниър и много други. Не можете така да сравнявате велики боксьори и да кажете кой би победил с лека ръка. Несериозно е, имайки в предвид, че само един класен удар може да реши мач в тази категория, а само глупак би оспорил, че Витали и Владимир Кличко не удрят здраво. Също така съм убеден, че 90% от хората които правят такива сравнения си представят техния фаворит в епогея си срещу опонента в най-лошата му форма, а това не е правилно. Съжалявам, че се отклоних много от темата, но просто трябваше да кажа тези неща, тъй като съм се образовал що-годе през годините.

Удрят здраво и още как :D
Иначе, да, щях да си намерят място в топ 10, но нямаше да им е толкова лесно, според мен щях да имат малко повече загуби. Но аз си продължавам да мисля, че особено Roy Jones JR ще бие Кличко доста лесно (няма да го нокаутира след 10 секунди със сигурност, де). Но и ти го каза - 1 удар може да спечели мача.
 
Е точно затова казах в последните 10-тина години, иначе Майк Тайсън и Roy Jones Junior, примерно щяха да им пукат канчето и на двамата.

@JuStm3 само да ти кажа, че ако беше СПЕЧЕЛИЛ мача, не само щеше да прибере МИЛИОНИ, но и това щеше да му отвори още много вратички към други МИЛИОНИ. И на всичкото отгоре и сега прибра не малка сума пари. Така че, моля те, не се излагай и не говори за подкупи.
Тайсън и той малко спорен. Колкото до подкупите- в профи лигата винаги ги има и всичко е предначертано във всеки спорт. Всички се изказвате в темата, а 99% от вас не знаят в каква категория са въпросните спортисти, които обсъждаме. Поне спорта е ясен кой е. (chuckle) Забравих да кажа, че сравнения конкретни с гореизброените спортисти не правете понеже са в различна категория. Дайте да мерим тогава силите на Клей и Галина Иванова.
 
Last edited:
Тайсън и той малко спорен. Колкото до подкупите- в профи лигата винаги ги има и всичко е предначертано във всеки спорт. Всички се изказвате в темата, а 99% от вас не знаят в каква категория са въпросните спортисти, които обсъждаме. Поне спорта е ясен кой е. (chuckle)

Художествена гимнастика! Само не знам дали е на бухалки, ленти или топки... :s

И не мога да се съглася с теб, че всичко се крепи на т.нар. спортна-мафия. Има ги много уговорени мачове - да, но не мисля, че те са много (вече).

@DarkMaster КАК НЕ ГИ ВИДЯ БЕ?!?! Сигурно си изпуснал и момента, в който Кличко взе метален стол от под ринга и прасна Кобрата в гърба...

EDIT: Чакай бее, Roy Jones и Tyson са в heavyweight?! :D
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Художествена гимнастика! Само не знам дали е на бухалки, ленти или топки... :s

И не мога да се съглася с теб, че всичко се крепи на т.нар. спортна-мафия. Има ги много уговорени мачове - да, но не мисля, че те са много (вече).

@DarkMaster КАК НЕ ГИ ВИДЯ БЕ?!?! Сигурно си изпуснал и момента, в който Кличко взе метален стол от под ринга и прасна Кобрата в гърба...
Не можеш да се съгласиш с мен, а даваш компетентен пример с Тайсън ?
 
Не можеш да се съгласиш с мен, а даваш компетентен пример с Тайсън ?

Какво му е на Тайсън? Няма ли да бие Кличко в един честен мач? (като по-млад разбира се) :D
 
Какво му е на Тайсън? Няма ли да бие Кличко в един честен мач? (като по-млад разбира се) :D
Противно на всякаква математика или въобще точна наука бих казал, че боксът е спорт, в който законите не важат. Ако кажеш, че шансовете и на двамата са 99.99% ще бъдеш прав. Ако се поинтересуваш малко от кариерата на Тайсън, обкръжението му и боксиращите се по негово време ще разбереш за какво говоря. Ако не ти е станало ясно разбирам защо даде за пример него.
 
Last edited:
Противно на всякаква математика или въобще точна наука бих казал, че бокса е спорт, в който законите не важат. Ако кажеш, че шансовете и на двамата са 99.99% ще бъдеш прав. Ако се поинтересуваш малко от кариерата на Тайсън, обкръжението му и боксиращите се по негово време ще разбереш за какво говоря. Ако не ти е станало ясно разбирам защо даде за пример него.

Честно да ти кажа, не съм се интересувал много, много от кариерата на Тайсън, затова по-добре да си замълча, защото те познавам добре и знам, че не говориш празни приказки. :D
 
Аз бях за Кубрат, но като видях с какъв гард игра и колко се беше надценил ми стана лошо. Не успя да се предпази от нито един по-сериозен удар. Пада 3 пъти в нокдаун, 4-тия вече беше фатален и накрая каза, че Кличко е имал късмет. На всичкото отгоре и не прие достойно загубата. Ако Пулев не промени мисленето си няма абсолютно никакъв шанс за развитие.
 
Аз бях за Кубрат, но като видях с какъв гард игра и колко се беше надценил ми стана лошо. Не успя да се предпази от нито един по-сериозен удар. Пада 3 пъти в нокдаун, 4-тия вече беше фатален и накрая каза, че Кличко е имал късмет. На всичкото отгоре и не прие достойно загубата. Ако Пулев не промени мисленето си няма абсолютно никакъв шанс за развитие.
Айде и този ми говори за гарда... Спирам да чета и пиша аз, че само се ядосвам.
 
Аааа, тая снимка съм я виждал някъде във фейсбук (xax) (xax)