Виц за Gaso, Dark & ReaL

За един виц цяла тема и нали е на Gasolincho ( CO-Owner) всички се правят,че им харесва ;)
 
за един виц цяла тема и нали е на gasolincho ( co-owner) всички се правят,че им харесва ;)

ти май имаш някакъв проблем а ?
 
ти пък какво се обаждаш ?!?
 
вица не го бива ама темата от лично е друг въпрос...
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Тя не е много красива е ... (dance)

Така не се говори на момиче бе бастун (punch)


един да си признае !

както по горе посочих:

Code:
(обаче Гасо бил най-красив)!
<-- само тва е целия виц за мене
 
Така не се говори на момиче бе бастун (punch)
Остай го той няма никво уважение към момичетата.Дали изибщо някво момиче ще го хареса (n)
 
Last edited:
оф лапенце ли к'во разбираш бе на 13-14 години още чикии бииш ми се правиш тука на ... гледай си работата и недей се обажда там където не те викат !
 
  • Like
Reactions: vadesor
Вица готин.
Хубави роли.
Ама пак за МУ бе!
Важното е, че Gaso не е написал нищо свързано с МУ за него..евала ;)
Ще предложа 1 продължение на вица ...само за нашия герой & ADMIN Darkoooo


На другия ден било ред на DarkMaster.
Както си вървял обаче и той срещнал Putence, и искането и било почти същото, но нащия свят админ..преди това ударил 1 чи*к*я докато правил евент в собствения си сървър(не се знае дали е ударил чи*к*я-та на победителите..или на нещо друго?!) и не си измил х*я...
Putence напирала много...
и той решил да и хакне путката и да има пълен root достъп(Сменил и операционната система от П*ТКА на Х*Й,че да му е забавно с него..).

Надявам се никой да не съм обидил..Дарко не се засягай..ахахахахахахаха

Поздрави от някой Unnamed за вас.
xaxaxaxaxaxaxa
 
Остай го той няма никво уважение към момичетата.Дали изибщо някво момиче ще го хареса (n)

ам аз като постоянно я храня имам ли уважение към момичетата (nqh)
 
Даркчета, вие май не разбирате от шега? Аз не съм искал да обидя Putence, ReaL и/или DarkMaster. Исках просто да разведря малко обстановката в форумчето понеже постоянно се карате и се правите на много умни - малко базик да става. Вие от мухата правите слон (особено ludlud) т'ва момче не мога да го разбера как се развива.

А тъпият виц е свързан с самият форум и дейността на екипът на (DarksTeam) и неговите потребители. Според мен па се получи много добре но тези, които не разбират сарказмът са пълни задръстеняци.
 
аз не се обиждам, даже обратното - понякога е приятно да се прочете нещо различно от "сървъри" и "файлове" и т.н... предполагам, че и другите "участници" във вица са на същото мнение ^^
хубаво, че някой поне се захваща да говори (да - да говори, а не да се кара..) за нещо различно от файлове, скриптове, акаунти и други такива. ей в такива темички има няква различна обстановка, и предполагам, че на повечето им харесва :)
блякк къв роман стана :d
 
Тя не е много красива е ... (dance)

Ти Сее едно си много хубав :D:(xaxa) Ела да ходим с теби в пищерата да оплашим ламята :D:(xaxa)(heidy)