Весели празници

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Драги потребители(като мен) и екипът на DarksTeam,
Ето, че измина поредната година, ето че мина поредната година от нашият живот. За наше щастие или пък не толкова, за някой големи успехи, за някой поредната година, ето че тя мина.
Идват празници, идват поредните няколко дена веселие, събиране със семейството и приятели. За някой доза щастие, защото ще бъдат със семейството си, а за други, че ще пийнат с приятели и ще се повеселят. Важното е, че ще се веселим. Бръчките по лицето ни трябва да бъдат от усмивките, а не от нещо друго.
Пожелавам ви, да си изкарате страхотно празниците, да се заредите с огромна доза енергия за идната 2011 година. Тази зима, както виждате, има доста сняг, което прави картинката още по розова. Бъдете здрави, щастливи и винаги себе си, защото света се е изпълнил с прекалено много изкуствени неща, за да си позволяваме да сме изкуствени и ние. Не бъдете прекалено големи егоисти, бъдете, но в малки количества и винаги на място. Бъдете винаги на място не само с егоизма си, а винаги. Поредната доза неуспех не трябва да е повод за трагедии. Има една приказка: "Аз не се провалих 10,000 пъти, а просто открих 10,000 начина, които не работят.".
Та така.. може да съм голям трън в задника, но и аз си имам сърце, скрито в буркан на бюрото естествено.. ,но все пак мога да напиша няколко хубави реда без да упреквам - много.

Весели празници и си изкарайте добре, но не търсете изкарването на добре в дъното на чашата. Така не става.

Поздрави,
Боян ;):



Увеличихме притежанията си, но намалихме ценностите си. Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често.
Знаем как да преживяваме, но не знаем как да живеем. Добавихме години към човешкия живот, но не добавихме живот към годините. Отидохме на луната и се върнахме, но ни е трудно да прекосим улицата и да се запознаем с новия съсед. Покорихме космическите ширини, но не и душевните. Правим по-големи неща. но не и по-добри неща.
- Джордж Гарлин
http://www.youtube.com/watch?v=J-8VCL4uSUc
 
Last edited:
а защо трябва да има специални празници за да се съберем с приятели и да пийнем аз и мойте френдове почти през ден сме на върха яко веселие сабираме си се правим си купона и ни минава много бързо годината :) иначе

Весели празници от мен :)
 
  • Like
Reactions: musytoa
Весели празници и от мен.Пожелавам на всички хора/потребители да си изкарат хубаво,весело на тези коледни и вълшебни празници :)

Весела Коледа - пожелавам на всички :)
 
Всичко най-добро на всички ,
Greetings from Arr0gance :)
 
  • Like
Reactions: musytoa
Thanks и приятно изкарване на всички :)
 
  • Like
Reactions: musytoa
Благодаря за хубавите пожелания.
Весело прекарване на празниците и от мен :)
 
  • Like
Reactions: musytoa
Весели празници, и да пиете незначи да се напивате :D
 
  • Like
Reactions: musytoa
Мерси за пожеланията
Весели празници на всички и да си изкарате незабравимо :)
 
  • Like
Reactions: musytoa
Благодаря за хубавите пожелания.
Весело прекарване на празниците и от мен :)

Теб билярд трябва да те бия ... тей за коледа да ти направя един подарък на 0 :D:
 
Весели празници на всички дано всеки да си изкара чудесно :)
 
  • Like
Reactions: musytoa
Честити ви празници на всички! Весело и леко прекарване на всички.
 
  • Like
Reactions: musytoa
Благодаря, sNG добре го каза :p Честито на всички и от мен да сте живи и здрави през новата 2011 година и да бъде още по-успешна за вас ;):
 
Весело изкарване на празниците :)
 
Теб билярд трябва да те бия ... тей за коледа да ти направя един подарък на 0 :D:

я ти и билярд ли можеш? що не съм знаел деба :D
 
дам Нека да са всели =]
 
Family_Guy_Merry_Freakin_X.gif