Брандс

Status
Not open for further replies.
На sunwalker superstars от първото мнение ми харесаха. Другите ми се виждат много странни. Не съм им свикнал. (think)
 
И на мен ми се видят странни... защото са грозни (devil) но нали са маркуи (xqx)
Я перем с кецове за 10 кинта (nqh) и са същите като тези дето ги рекламират тука
 
Хахахахахааххахахахааххахахааххахаахаххахахахаха.

? Сега ще кажеш че не е така и ще се скъсам от смях аз ;) !
Маратонките който ми донесоха от америка братчедите излязоха в България след 2 години ^.^,мани то и дефекни ги продаваха . Недей си мисли че като носиш ади един бог знае колко са и ади де ^.^ си мноо голям ;) и го показваш със "Непомня колко имам" ОМГ .
 
Last edited:
То се знае, че просто всички магазини в България, къде пише Adidas, Nike и тн. са си чисти Made in China.. Просто си мислят, че надписа ще ги направи известни..
 
аукро маукро тва са глупости за мен я вари в някой магазин на Адидас и си отворете очите дали има маратонки за под 150 лева и пак ще си говорим.пазарил от аукро той и аз пазарих от там сребарна гривна и ланец и ко са оказа посребрено менте ае не ми ги обеснявай тес неща точно на мене щото много добре ги знам ;]
 
аукро маукро тва са глупости за мен я вари в някой магазин на Адидас и си отворете очите дали има маратонки за под 150 лева и пак ще си говорим.пазарил от аукро той и аз пазарих от там сребарна гривна и ланец и ко са оказа посребрено менте ае не ми ги обеснявай тес неща точно на мене щото много добре ги знам ;]

Ти пак нали пише Адидас на тях то тва е важното ;д нали трябва да са маркови тийнове ;д . Пак и може да са адидас ама да са модел 2002-2003 ;д важното да е марково (wonder)
 
Вие сте пълни малоумници. Направо ме изкарвате от кожата ми и сега ще ви докажа колко големи комплексари сте.
Главно това го пиша заради този камък прост, дето живее още в каменната ера и единственото, което може е да избива комплекси.
Глупако порст, чадо недодялано, не беше ли ти същия дето беше се надъхвал на протекта, че не била негова колата, че не можела да вдига колко си там.
Да, Протекта беше абсолютен селяндур и сигурно колата е блъсната някъде, но той я имаше и караше мерцедес ,който сигурно на баща ти колите събрани заедно нямаше да имат потенциала на джипа на протекта.

Сега прости гаменчета, дето ми се правите на разбирачи ще ви набия за пореден път малко повече информация защо сте прости.

ЗАЩО ЕДИН ЧОВЕК СИ КУПУВА МАРКОВИ МАРАТОНКИ, ОБУВКИ, ДРЕХИ? ЗАЩОТО Е ГАЗАРСКО ИЛИ ЗАЩОТО СА КАЧЕСТВЕН ПРОДУКТ? ДА, ВИЕ СТЕ ПРОСТИ СЕЛЯНДУРИ, ДЕТО СИГУРНО СИ КУПУВАТЕ, ЗА ДА СТЕ ГАЗАРИ, АМА АЗ ПО ЦЯЛ ДЕН СЪМ НАВЪН И ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО НЕ МИ ИЗМАРЯ КРАКАТА Е ОБУВКАТА. ТЯ ТРЯБВА ДА МИ СЪЗДАВА КОМФОРТ.
ДА СЕ ВЪРНЕМ НА ТЕМАТА - КАЧЕСТВО:
ДА ПРЕДПОЛОЖИМ, ЧЕ НОСЯ САМО ФАЛШИВИ АДИДАСИ. ЕМИ ОКЕЙ, НЕКА СИ НОСЯ ФАЛШИВИ, НО АЗ МОГА ДА НОСЯ И ЗИМНИ КЕЦОВЕ ПРЕЗ ЛЯТОТО И ДА НЯМАМ ПРОБЛЕМИ С ГЪБИ, С ИЗПОТЯВАНЕ И Т.Н.
НОСЯ СИ АЗ ФАЛШИВИТЕ АДИДАСИ ПРЕЗ ЗИМАТА ОТ 5 ГОДИНИ НАСАМ АЗ СЪМ НЯМАЛ МОКЪР КРАК. ЕБЕ ЛИ МЕ ДАЛИ СА ФАЛШИВИ - НЕ!

Стига толкова за качеството. Да обърнем внимание на умопомрачителните ви мисли ,за това ,че обувките в България са фалшиви.
Кои са двата фактора, по които можете да познаете марковата стока.
Еми тъпанарчета, влезте в шибаният главен сайт на Адидас и цъкнете на магазини в България. КАКВО СТАНА БЕ, МАЙ ИМА?!?!?!?! Или сайта е поредния фалшив магазин ??? Или пък правителството на Германия и Америка е решило, че сайта трябва да е фалшив за България? ТАКА ЛИ БЕ, ОТАЙЧИЦИ?????
http://prikachi.com/images/854/2807854X.png
Какво стана ????

Такам, втори начин за разпознаване на маркова стока.
Всеки един Адидас продукт има Adidas баркод, без който през границата НЕ МОЖЕ ДА МИНЕ ШИБАНИЯТ ТИР СЪС СТОКА НА АДИДАС.
Баркодът го има на две места:
1. Кутията на продукта.
2. На езика или на еката(зависи от продукта).
Без тези места- той не може да мине през границата.
http://www.icezorg.com/wp-content/uploads/qrcode_adidas.gif


Да преминем нататък. Защо аз да не мога да си позволя "удоволствието"(от ваша гледна точка е явно удоволствие) да пазарувам от адидас???
Баща ми е един от собствениците на Бони ООД и собственик на фирма Братя Иван и Николай Пееви Колеви.
Та, кое ме спира?

Вие сте едни комплексари, честно. Не мога да разбера защо се заяждате без покритие. Бъдете такива - ама когато дойде времето да се сблъскате с истинският живот, ще паднете от високо.

ВИСШИТЕ ЛИЦА ВЪВ ФОРУМА ДА ЗАКЛЮЧАТ ПОРЕДНАТА ТЕМА , ПРЕВЪРНАЛА СЕ В БОЛАМАЧ, ЗАРАДИ ТЪПАНАРИ.
 
Status
Not open for further replies.