[Help] Анти хак

hopara

New Member
Joined
Oct 12, 2009
Messages
94
Reaction score
4
Имам голям проблем с хакове :) ако може да кажете някакви анти-хак системи ли не знам ама нещо което да ги спира :) че ламерите са много . мерси предварително :)
 
а трябва ли нещо да се едитва по тоз майн щото като го сложа в клиента и той не тръгва :)
 
За 97d+99i сървър ли ти трябва? Ако да, аз бях правил един антихак за моя сървър и бих ти го споделил. Засича над 400 хака. :)
 
  • Like
Reactions: hopara
брато ще те позлатя :) ако го споделиш с мен :) че това ми е голя проблем :С
 
Кажи ми на ЛС ip-то и сериала който да пиша в него и ти го давам. :) Има един пропуск обаче който бях забелязал след като го направих и така и не ми дойде музата да го оправя. Засича новите версии на скайп като вирус. Ако си с 3.8 няма проблем. Иначе който и хак да ти дойде на ум 99% гаранция, че ще го засече. Дори и 2-та най неоткриваеми хака съм сложил.
 
  • Like
Reactions: hopara
карай те :) играчите :) не цакат скупе :Д
 
Така, това е моя майн, който ползвах на моят сървър с антихака, който направих специално за него. Засича над 400 хака (за съжаление и новите версии на скайп). Освен това има 3d камера, и пач за итемите, ще можеш да си добавяш допълнително custom items без да имаш визуални бъгове, но знай, че пак има лимит, просто е по-голям. :)

Не изтривай нищо от архива, защото всичко в него ще ти е нужно и можеш да оплескаш нещо така. Направо го разархивирай в клиента си като предварително изтриеш твоят main.exe. Когато засече хак ще ти отвори браузъра и ще те прати в www.Nazdrave-BG.com, но все пак ти давам нещо в което съм вложил много труд безплатно и искам само малко реклама в замяна. :)

Ако имаш проблеми, пиши. :)
Ако някой друг също иска антихака да ми пише ЛС със сериала си и IP-то.

Edit: Забравих да кажа, че майна е пакнат и съм му сложил CRC проверка. :)
 

Attachments

  • antihack 97d.rar
    1.9 MB · Views: 7
  • Like
Reactions: Milanoob and hopara
Наздраве, лисичок! (xaxa)
Благодаря, имаш "thanks" от мен! :)
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N
мм брато сложих го в клиента стартирам лаунчера и не ме вкарва в играта а в сайта и до там :С
 
мм брато сложих го в клиента стартирам лаунчера и не ме вкарва в играта а в сайта и до там :С

Тоест засича хак? Спрял ли си скайпа?
 
  • Like
Reactions: hopara
хаха... то щом засича скайп като хак ясно (xaxa)

Мда, като съм добавял хексовете на хаковете без да искам съм пъхнал и на скайпа.
 
Забравил съм и glow файла да сложа, секунда сега ще го прикача.
 
  • Like
Reactions: hopara
а това с скупе можели да се оправи ?
 
Марио, конфигурирай си в нова папка клента, защото в този имаш Гейм Гуард!
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N