Анимиран - юзербар

Firs7BlooD

New Member
Joined
Jun 21, 2009
Messages
198
Reaction score
30
Здравейте даркове ! От днес реших да почна да се занимавам с фотошоп/анимация ето и какво измайсторих
animateduserbarsss.gif
каква е вашата оценка ?
П.П Незнам дали това е правилният раздел но незнаех каде другаде да го кача 0.о
Едит: Взех идеята от друг потребител в форума , но не помня от кого
 
Last edited:
Начи слушай сега тия банери не се правят много трудно но важното е при всеки се слага от тоя патерн дет си слойил малко по малко опацити някаде 95% и строке 1 пиксел не че е много важно но се пак..анимацията е прави с повече слоеве и текста по да изпъква че тоя не моя го прочета иначе ми харесва как се е получило от доста време в тая секция не е имало нещо дет да ми хареса (xaxa)
 
  • Like
Reactions: Firs7BlooD
Начи слушай сега тия банери не се правят много трудно но важното е при всеки се слага от тоя патерн дет си слойил малко по малко опацити някаде 95% и строке 1 пиксел не че е много важно но се пак..анимацията е прави с повече слоеве и текста по да изпъква че тоя не моя го прочета иначе ми харесва как се е получило от доста време в тая секция не е имало нещо дет да ми хареса (xaxa)

Земи релийсни и ти некой нещо... примерно wallpaper or so on...
 
  • Like
Reactions: Firs7BlooD
мързела ме гони ма заради тебе мое да напрая нещо че не съм праил в близките 1 месец :d:
 
  • Like
Reactions: Firs7BlooD
начи слушай сега тия банери не се правят много трудно но важното е при всеки се слага от тоя патерн дет си слойил малко по малко опацити някаде 95% и строке 1 пиксел не че е много важно но се пак..анимацията е прави с повече слоеве и текста по да изпъква че тоя не моя го прочета иначе ми харесва как се е получило от доста време в тая секция не е имало нещо дет да ми хареса (xaxa)

благодаря за съвета ево ще го имам предвит следващия път когато правя нещо анимирано