[Req] Автоматично стартиране на muservers!

iliqas

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
21
Reaction score
1
Как мога да направа така че като ми се ресне компа и да се стартира автоматично сърварами? плз help me
 
Според мен направи така натисни Start менюто после дай на all programs и после на StartUp и там слоцжи MuServerStartup поне при мен става

ето как става



Дано да съм ти помогнал
 
Друга идейка е и да наредиш процесите (емулаторите, или MuServerStartUp-а) като services
 
Според мен направи така натисни Start менюто после дай на all programs и после на StartUp и там слоцжи MuServerStartup поне при мен става

ето как става



Дано да съм ти помогнал

и аз така правя ама слагам и easy php (rofl)
 
извинете но да попитам как да напрая номера с хампа да ми тръгва като ми се вклучва компа :)
 
оставяш го включен и като си реснеш комп-а пак ще си върви ;) поне при мен е така.
 
извинете но да попитам как да напрая номера с хампа да ми тръгва като ми се вклучва компа :)

ето как.. отваряш си skype: настройки махаш отметка пусни скайп със зареждане на windows. ок

изключваш скайп ( затваряш го) инсталлваш си хампп ресни си пц и глей че всеки път апаче ще ти се пуска..Но ест.. при инсталация на хампп има 1 опция със 3 отметки :

Install as service и на 3те слагаш отметки и ще си готов ;)
 
Нещо не разбирам защо трябва да си спира скайпа ако е заради порт 80 ми просто да смени портовете има си го в настройките на скайп. Иначе още при инсталацията на апаче си пита.
 
няма значение ... това дето го казах е точното което му трябва да направи 1 хостер на сървър..а дали ще пуска скайп със windows или дали ще смени порта това си е по желание на потребител