[Release] Website [Outlaws Mu template] [Drake web]

имам проблем като се регна и ми показва че акаунта е направен но не го прави версиа 97+99 идея от какво може да е skype:ivan4o903 WalkerMu
 
Би трябвало да го прави. Регнах се и се увеличиха акаунтите с +1.
 
имам проблем като се регна и ми показва че акаунта е направен но не го прави версиа 97+99 идея от какво може да е skype:ivan4o903 WalkerMu

бачка си и аз са регнах
 
добре от мен 10/10 саита чете ли Български ?? при мен излизат ироглифи
 
Last edited:
добре от мен 10/10 саита чете ли Български ?? при мен излизат ироглифи
Не трябва да смениш колацията под UTF-8 without BOM и да направиш чарсета на UTF-8.
 
Всичко работи перфектно.Благодаря newguy
 
как да си направя саита да ми чете на бг
 
За всички файлове ли искаш или само за новините?
 
за новините е наи добре да ми дадеш имам проблем примерно ако имам 6 реса ми дава само 500 точки а аз искам да ми дава на секи рес по 500 не само 500 на рес как се оправя?
пробвах кееп става и ресет не става и бонус нещо бъркам даи идея как да си го оправя за да мога да ползва саита моля някои да помогне хубав саит само това е проблема ми
давам пример: $resettype = 'keep'; // reset type (keep, bonus,reset) като сменя примерно на reset спира да да реска само на keep работи но дава само по 500 на рес а трябва да дава на секи рес по 500 и да се събират точките
 
Last edited:
добре има ли оправяне на моя проблем много се мъчих да го оправа иначе саита е супер знам че не разбирам много но как да си го оправа да ми дава тези точки на рес моля помогнете и предполагам и други имат този проблем искам да го ползвам този web и за това искам да ми кажете как да си оправа за да ми дава по 500 на рес и да се събират на секи следващ рес примерно 2 реса 1000 а не 500 за 2
 
Last edited:
добре има ли оправяне на моя проблем много се мъчих да го оправа иначе саита е супер знам че не разбирам много но как да си го оправа да ми дава тези точки на рес моля помогнете и предполагам и други имат този проблем искам да го ползвам този web и за това искам да ми кажете как да си оправа за да ми дава по 500 на рес и да се събират на секи следващ рес примерно 2 реса 1000 а не 500 за 2

PHP:
<?php

session_start();
include "../includes/config.php";
include "../includes/secure.php";
$character = secure($_POST['character']);
$account = secure($_SESSION['user']);

check_inject();

global $resetlevel;
global $resettype;
global $resetpoints;
global $resetmoney;
global $maxresets;


$charq = mssql_query("Select clevel,resets,money,leveluppoint from Character where name='$character'");
$char = mssql_fetch_row($charq) or die(mssql_get_last_message());

$statusaq = mssql_query("select * from MEMB_STAT where memb___id='$account' and connectstat='1'");
$statusa = mssql_num_rows($statusaq);
if ($statusa != 0) {
    $statusq = mssql_query("select GameIDC From AccountCharacter where Id='$account'");
    $statusr = mssql_fetch_row($statusq);
}

$newresets = $char[1] + 1;
$newmoney = $char[2] - $resetmoney;
$newpoints = $newresets * $resetpoints;



if ($character == NULL) {
    echo "Error: Please select Character !";
    $error = 1;
} else {

    if ($statusr[0] == $character) {
        echo "Error: Character $character Is Online ! Please Log Off !";
        $error = 1;
    }
    if ($char[0] < $resetlevel) {
        echo "Error: Character $character haven't got $resetlevel to reset !";
        $error = 1;
    }
    if ($newresets > $maxresets) {
        echo "Error: Character $character have reached the maximum resets !";
        $error = 1;
    }

    if ($error != 1) {
        echo "<span class='online'>Character $character successfuly restarted !</span>";


$a = mssql_query("Update Character Set LevelUpPoint = '$newpoints', Money='$newmoney',clevel='1',Experience='0',Resets='$newresets', Strength='25', Dexterity='25', Vitality='25', Energy='25', LeaderShip='25' where name='$character'");
      
    }
}
?>
 
Last edited:
предполагам трябва да го едитна може ли да ми помогнеш да го оправа ако не съм нахален разбира се skype ivan4o903 или даи малко инфо къде точно да вляза за да го сменя и какво точно да оправа не ми е ясноо
 
нищо не трябва да едитваш просто замести файла reset.php в папката func с този който съм ти дал горе и от config.php си намести по колко точки да ти дава на рес
 
сега стана така Character mama successfuly restarted ! но не реска героия седи си се на 350 левел
 
Resets или Reset ти е полето в Character?