[Sell] World of Warcraft Account

™DinamiX™

New Member
Joined
Mar 20, 2011
Messages
263
Reaction score
44
Здравейте.Продава се регистрация в сървър който е точното копие на близард името на сървъра е (Spermik) Web-Spermik - The Online Game Server сървърът има подписан договор с близард така че няма да загубите регистрацията си никога ( да изтрият сървъра е НЕВЪЗМОЖНО поради това че ако го закрият близард ще ги осъди) стига толкова подробности сървъра е Rates Blizzlike 1xв сървъра имам регистрация с развити 3 героя имам Warrior - 70 level . Death Knight - 80 level, Hunter - 35 !!! сървърът е много известен и заради това си струва да ги купите ако ли не трябва да играете близо 1 година за герой на макс !!! Имама развити Таилоринг и Енгинееринг !!! Death Knigh-ta има доста рядък меч на име Армагедон който пада от раидове + има и Hateful Gear който е най-добрия за сървъра тай като не са сложили все още Wrathful защото Blizard не позволява!!! Който има интерес нека даде оферта за цената спешно се нуждая от пари затова продавам всичко ако искате снимки на скъпе - c0untr3r-s7rike !!!
Цена по договаряне !!!
 
Още една тема без таг [Sell/Buy] и я трия на момента.
 
Backo съжалявам мислех че екипа трябва да постави този таг ама вече знам и ще спазвам закона ;)