[Release] MuServer Season3 Episode1 [P4F]

А client за тези файлове?
 
Дарк тва първия или втория ъпдейт е?
 
AppName: gameserver.exe AppVer: 1.0.18.0 ModName: ntdll.dll
ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 00064ed1

GS CRASH...
 
Дарк тва кой ъпдейт на файловете е ?
 
Немога да си напрая акаунт, с който и да е едитор - някой знае ли защо така става, че тея файлове изглеждат сносни :D
 
Немога да си напрая акаунт, с който и да е едитор - някой знае ли защо така става, че тея файлове изглеждат сносни :D

Човек аз нямах такъв проблем но имах друг настроих конфига сичко както трябва излиза ми сървъра като кликна на него не ми излиза да пиша ацц и пасс колкото до едитора пробай с тоя ;)
 

Attachments

  • MuAccountCreate.rar
    298 KB · Views: 19
Човек аз нямах такъв проблем но имах друг настроих конфига сичко както трябва излиза ми сървъра като кликна на него не ми излиза да пиша ацц и пасс колкото до едитора пробай с тоя ;)

Хмм, стана мерси :)
 
пичове аз имам този проблем на windows xp sp3 не ми дава да си кача Microsoft SQL server-a.Моля помогнете ако някой знае какво е моля потърсете ме на skype: insomnia.95 :)
 
пичове аз имам този проблем на windows xp sp3 не ми дава да си кача Microsoft SQL server-a.Моля помогнете ако някой знае какво е моля потърсете ме на skype: insomnia.95 :)

Аз съм с XP SP3 и нямам проблем с инсталацията на SQL-а.Може би е някаде другаде проблема ти.. (think)
 
По скоро проблема не е от SQL-a