[Release] MuServer Season 4 Repack FULL

If I Download The Files And Client iNeed All Updated
Or Its All In The Files?
 
Някой може ли да даде база данни за файловете?
 
Пробвах ги много бъгове много нещо. Вече се чудя ще намеря ли изобщо фаилове Сезон 4 с поносими бъгове. Преди време когато излезе сезона си бях намерил страшни фаилове в които имаше само 1 гаден бъг - с крилата на Съмонера, жалко че ми изпуши харда където ги съхранявах ...
 
Пробвах ги много бъгове много нещо. Вече се чудя ще намеря ли изобщо фаилове Сезон 4 с поносими бъгове. Преди време когато излезе сезона си бях намерил страшни фаилове в които имаше само 1 гаден бъг - с крилата на Съмонера, жалко че ми изпуши харда където ги съхранявах ...

Бате много си зле, файловете са от ( 09-08-2009 г, 18:19 часа. ) Потърси нови файлове с Update има пълно файлове, спрели хора колкото щеш ............(opa)(hmm)
 
за6то няма GamerServer GamaServer_CS in StartUpServer????
 
Monstersetbase.txt is crazy lots of npc missing spots are okay but npc in town! Awful and shops too are awful! Srryy! And im getting error blueevent bossattack and other in SCFfolder!
 
When i try to create acc with MUMAKER, he write to me that.
How to fix that ?


7dcbe3b0b9674b1857dd33e7909172b2534.JPG
 
Всичко съм направил както трябва, MUServerStartUP тръгва без проблем, сменил съм и IP-то в client/Launcher.txt и след като вляза в играта и ми зареди load bar-а ми изписва Disconnect.

// Windows 7 x32
// Microsoft SQL Server 2008
 
Problem

Здравейте имам малък проблем някой може ли да помогне... При пускане на сървъра не ми зарежда "GS" като го пуска от папката ми излиза тази грешка ...