[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
на мене ми крашна гейм сървъра някой мое ли да ми каже от какво е?Изкарва ми Send report;dont send error...
 
на мене ми крашна гейм сървъра някой мое ли да ми каже от какво е?Изкарва ми Send report;dont send error...

Премахни Season3 NPC-тата от Devias и няма да краши ;)
 
Защо като пусна сървъра в един от магазините има само (short swords) ?? :D :D :D
 
тези файлове са добри, но Lu**** им спря упдейтите иначе като за Сезон 3 Епизод 1 са доста добри има някой изключения, но добре варвят :)!
 
Някой може ли да качи МонстерСетБейз.тхт,в който да няма Сезон3 НПС-тата в Девиас,обаче пак да си има хубавите мелета (като тия в сървър файловете) .... Мерси предварително..

П.С. Естествено и да работят и всички евенти (най-вече илюзион темпъл)
 
защо просто не ги изтриеш :)
 
DarkMaster с каква програма си направил онези шопове: shops.for.1.04H ? Да не би да е с Royal Edit Shops или нещо такова се казваше...
 
Трябва ми клиента за 1.04h.И искам да попитам може ли на тази версия да се сложат:новите сетове на героите,сета на съмонера(за елфа) мечoве и подобно или те са само скинове ? Който може да ми помогне да пише.Благодаря предварително
 
DarkMaster с каква програма си направил онези шопове: shops.for.1.04H ? Да не би да е с Royal Edit Shops или нещо такова се казваше...

Ръчно ^^
Препоръчвам да си едитвате шоповете ръчно ;)




Трябва ми клиента за 1.04h.И искам да попитам може ли на тази версия да се сложат:новите сетове на героите,сета на съмонера(за елфа) мечoве и подобно или те са само скинове ? Който може да ми помогне да пише.Благодаря предварително

Могат да се сложат писал съм Guide 'BMD List', и разгледай някои от моите по-стари постове в 'Skins', където тук-таме също има Guides... ;)
 
Трябва ми клиента за 1.04h.И искам да попитам може ли на тази версия да се сложат:новите сетове на героите,сета на съмонера(за елфа) мечoве и подобно или те са само скинове ? Който може да ми помогне да пише.Благодаря предварително

Могат да се сложат писал съм Guide 'BMD List', и разгледай някои от моите по-стари постове в 'Skins', където тук-таме също има Guides... ;)






DELTE THIS, PLEASE ;)
 
Абе някой може ли да ме светне как става едитването на майн.ехе през ХЕКС Едитор???Щото аз като променя Ай Пи-то и ми изчезва иконата на майн.ехе и бъгва... Много моля,някой който знае как се прави да ми обясни или да направи направо Guide в Guide section ... Благодаря предварително [!]
 
С Hex Editor се прави, не като го open с Notepad (.exe to .txt), дръпни Ultra Edit 32 от data-та ;)
 
Абе аз имам Хекс Едитор Уоркшоп ама незнам как ставаа... ;(
 
Абе хора,я ми кажете във вашите сървър файлове защо няма файла items(kor).txt или поне ще ми кажете ли от каде се определя какви ексалент итеми да дропи от монстерите..?
 
DarkMaster, The EventimeBugs have problem don't drop dragon knight,ascrw... etc.. items
 
D:\MuServer\Data\items.txt е тук ;)
 
Последно кой колко бъгове намерихте?!?!
 
Можете ли да ми дадете Season 3 Episode 2 тоест това май е 1.04x ?
 
Status
Not open for further replies.