[AD] AllegraMu S4 Exp: 500x Drop: 60%

eXecuteR

Active Member
Joined
Nov 21, 2008
Messages
342
Reaction score
165
[AD] AllegraMu S5 Medium Exp: 500x Drop: 60%

banner.gif


:: Allegra MuOnline Season V ::

[ Server Base Info / Главна информация ]

Version: Season V
Experience: 500x
Drop: 60%
Mobs HP: 50%
Max Stats: 65500 !!!

[ InGame Info / Геймплей информация ]

Reset Level: 400
Maximum Level: 400
Maximum Resets: 999
Zen required on Reset 7 000 000
Clear Inventory: No
Clear Skills: No
Clear Stats: Yes

[ Rates / Стойности ]

Chaos +10 = 95%
Chaos +11 = 90%
Chaos +12 = 85%
Chaos +13 = 80%

[ Events / Евенти ]

Double Goer
Imperial Guardian
Blood Castle
Devil Square
Chaos Castle
Castle Siege
Golden Dragon Invasion
Illusion Temple
NightMare/Kanturu
CryWolf Event
Kundun Invasion
White Wizard Attack
Raklicon Event
And others

:: Administrator: CripWalk ::
:: Website: WwW.AllegraBG.CoM ::
 
Last edited:
SERVER OFFICIAL OPEN !!! Good luck and Have a fun !
 
Като го пусна да се разархивира ми дава около 200 грешки пробваме и на друго ПС пак е така от какво може да е ?
 
Като го пусна да се разархивира ми дава около 200 грешки пробваме и на друго ПС пак е така от какво може да е ?

за в момента нямам отговор... ще накарам хостера да провери и ще дам отговор !
 
Като го пусна да се разархивира ми дава около 200 грешки пробваме и на друго ПС пак е така от какво може да е ?

Извинявам се за проблема не се беше случвало до сега.Може ли само да те помоля за screen да видя къде как и защо ти дава грешка, Извинявам се Още 1 път.
 
Last edited:
На всеки един файл премахнах клиента и не мога да ти дам снимка !
 
Смисъл каква грешка ти дава. Да не е от Антивирусна нещо или от архив програмата.Ще кача утре нов клиент.Но мисля че проблема е някъде от теб и аз пробвах токущо няма проблем. Но за всеки случай ще кача утре м/у 17:30 и 18:00,нов клиент пробвай с него и ако пак има нещо ще го мислим тогава.
 
Last edited:
Опитах отново дава грешки само , че по малко ето ги и тях .. Иначе си влизам в играта не сам се разхождал да видя дали ще даде ерор но ще видя !
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\Monster\blue_shadowmontype.OZT. Файлът е повреден
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\Music\crywolf1st.mp3. Файлът е повреден
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\Music\lost_tower_b.mp3. Файлът е повреден
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\Music\Pub.mp3. Файлът е повреден
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\NPC\illusion.bmd. Файлът е повреден
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\Object39\songk21crystal02_R.OZJ. Файлът е повреден
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\Skill\santa.bmd. Файлът е повреден
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\Sound\aRain.wav. Файлът е повреден
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\Sound\mSvIdle2.wav. Файлът е повреден
! D:\Allegrabg.rar: CRC проверката се провали в Allegrabg\Data\World32\TileRock02.OZJ. Файлът е повреден
 
Добре, днес с колегата ще видим да направим нов клиент, в който да са фиксирани нещата :) До довечера ще обновим линковете и ще ти съобщя !
 
А може ли 1 скайп за връзка с теб ?
 
какво става с сървара ? показва че е ОН а няма никой вътре !
 
Новия Клиент е Готов.Приятна Игра,Ако има Проблеми ПИШЕТЕ!!!
 
Късмет братле :) много дълго подготвя проекта и сайта е трепач! Много късмет за напред и дано добиеш голяма популярност :p

10/10 естествено ;)
 
ДО админа на сървара... пич оправи дропа и боксовете... от бокс +4 пада 0 зен а от 3 боне итеми... и моля някой да влиза то жив админ няма
 
SERVER UPDATE TO SEASON V - ALL ACCOUNTS AND CHARACTERS ARE SAVED !
 
lol i have make donate for credits and you have delete everythink are u kidding me??
 
ALLEGRAMU HARD SEASON V

lol i have make donate for credits and you have delete everythink are u kidding me??

Man this is other server..."Normal" Season V Easy will be online after 2,3 week