.::[ 16 Години DarksTeam ]::.

DarkMaster

Administrator
Staff member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
2,464
Reaction score
11,162
Скъпи колеги и приятели,

Ето, че отново дойде време да се поздравим. Този път празнуваме нашата 16-та годишнина.
И тъй като традициите трябва да се спазват, нека гладните кликнат тук, жадните тук, а @Dea7h - тук (този път малко желязо).

happy-birthday-16.png
 
Happy Birthday bro DarkMaster and Dea7h :coffee: I still hope that maybe you will continue to work on this project [DarksTeam MuServer 97d+99i Beta 43.3]
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Ехеее, Честит рожден ден! Имам чувството, че преди 2-3 месеца беше 15тия рожден ден. Желая всичко най-добро на всички потребители.
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Честита годишнина на всички ни и специални благодарности към тъмния. В моя случай този сайт буквално съществува от както се помня
 
Честито, на всички, колеги и колежки. Абе имаше тука едно "@путенце" къде изчезна :D
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Честито! Да сме живи и здрави!
Времето наистина лети... 🙏
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Не знам дали си даваш сметка какво си създал братле .. Най-вече хубави спомени и добри познанства за всички обикнали DarksTeam! Бъди здрав и поддържай духа на форума! Честит Рожден Ден !!! <3
 
Честита Годишнина!

Поздравления за успешния сайт.

Сега кажи кога пускаш сървър на Mu Legend, понеже официалния е офлайн а ми се играе много МУ2 :D
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Честита годишнина! (party) Да сме живи и здрави всичките. Уникален форум с уникални хора, БРАВО 👏
 
  • Like
Reactions: DarkMaster