Говорилня

Абее, гледам, че нещо се хвалите с тоя Speedtest.. Та да се похваля и аз :D: :D: :D:

1247232941.png
 
  • Like
Reactions: PROTECTOR
Абее, гледам, че нещо се хвалите с тоя Speedtest.. Та да се похваля и аз :D: :D: :D:

1247232941.png

Хваля се!? Аз вече ще го сменям. Шибаното ISP не смее да ми дигне телефона вече. На седмица профилактично спира по няколко пъти, или даунлоада стига до 0.18, за което плащам 30лв. Сега ще си прекарвам 2 пъти по бърз нет, за 20 лв. =)
 
помогнете малко този проблем ме побърква направо :mad:
3211495R.png
 
Настрой си времето на Castle Siege
 
забравил сам как активирай ми го ти ако може :) !!!
 
Настрой си времето на Castle Siege

(fubar)как от кой файл ???? помогни не ми стига само думи кажи къде се намира този файл моляте !!!(nod)

Помогнете де :( :mad:
 
Last edited:
Как да си променя launchera на xtyling да е към моето ип (да се connect към моя сървър) .. Защото е пакнат и main.exe го няма..
 
Как да си променя launchera на xtyling да е към моето ип (да се connect към моя сървър) .. Защото е пакнат и main.exe го няма..

Xtyling е защитен много добре и не се мъчи да го едитваш щото неможе :D: !!!



Проблема по горе беше отстранен сега се появи друг :mad: и той е като влезна в клиента през main.exe не ми дава бутоните за логване а през Launcher дава Disconect само не ми казвайте да сменя ИП в клиента защото сам го направил с маин едитор !!! ако някои може да помогне нека го направи сега !!!
:mad:
 
Last edited:
Xtyling е защитен много добре и не се мъчи да го едитваш щото неможе :D: !!!



Проблема по горе беше отстранен сега се появи друг :mad: и той е като влезна в клиента през main.exe не ми дава бутоните за логване а през Launcher дава Disconect само не ми казвайте да сменя ИП в клиента защото сам го направил с маин едитор !!! ако някои може да помогне нека го направи сега !!!
:mad:

имаш грешка МЕН всичко може да се ънпакне ако на човек му се занимава :) такаче не си мисли че Xtyling e некъв велик като е пакнал майн ...