Говорилня

Хаха не ме занимавай с глупости,1-рво сайта не ми харесва,защото няма нищо общо с Му(мисля,че това е най-важното) ,а Elven иначе на месеца ми спамиш по 5-6 пъти немога се оправя плс хелп незнам си какво :D

За това съм дошъл във форума да търся помощ, и да помагам с каквото мога. Който не ме понася да се изнася :)
 
  • Like
Reactions: cHanGeR and MoveUp
Абе вие сте ми много интересни искате мнение относно сайта ви и после се заяждате ако някой каже , че не ви харесва.. Аман от тъпи комплексари ми като го поствате пишете , че не приемате критика и готово ..
Пуууу веднага направи по-хубав ми к'во да ти кажа Ачов дизайна ти не струва ..
 
  • Like
Reactions: PLMN
Абе вие сте ми много интересни искате мнение относно сайта ви и после се заяждате ако някой каже , че не ви харесва.. Аман от тъпи комплексари ми като го поствате пишете , че не приемате критика и готово ..
Пуууу веднага направи по-хубав ми к'во да ти кажа Ачов дизайна ти не струва ..

1. Дизайна не е мой, а на Gasolincho.
2. PLMN го казва, защото имаме лични отношения
3. Къде казах, че (ПРИЕМАМ, НЕ ПРИЕМАМ) критики. Просто съм малко по - особен човек, с по-особен характер и критиките ми идват малко в повече.
4. Хубаво, комплексар съм (по твойте думи). А тогава теб как да те наричам?

- Господин Критик-waveS ?
 
Някой може ли да ми го направи да пише ElvenMu Forum ?
 

Attachments

  • logo-text-only.png
    logo-text-only.png
    10.8 KB · Views: 16
  • Like
Reactions: cHanGeR and MoveUp
ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха...няма нищо общо с MU (rofl)


Стига се излага! Вярно няма нищо общо с MuOnline!
Хубаво, потрудил си се, БРАВО!
Сайта не става като дизайн и това е!
Не става на въпрос кой може да направи по-хубав, а това, че искаш мнение и всеобщото мнение е, че този не става! Зле е.

Още като го пусна, го видях, не исках да го коментирам 1-ви защото не ми хареса и няма нищо общо с MU!

Както виждаш всеобщото мнение е, НЕ СТАВА!

Кво се обиждаш, за да го пуснеш явно искаш коментар, дават ти коментар, ти ревеш.

Еми като го беше пуснал, трябваше още от начало да напишеш, сайта не става, знам си го, не го коментирайте, че ще ми избият комплексите!
 
Стига се излага! Вярно няма нищо общо с MuOnline!
Хубаво, потрудил си се, БРАВО!
Сайта не става като дизайн и това е!
Не става на въпрос кой може да направи по-хубав, а това, че искаш мнение и всеобщото мнение е, че този не става! Зле е.

Още като го пусна, го видях, не исках да го коментирам 1-ви защото не ми хареса и няма нищо общо с MU!

Както виждаш всеобщото мнение е, НЕ СТАВА!

Кво се обиждаш, за да го пуснеш явно искаш коментар, дават ти коментар, ти ревеш.

Еми като го беше пуснал, трябваше още от начало да напишеш, сайта не става, знам си го, не го коментирайте, че ще ми избият комплексите!


Значи, ще го кажа така.
Искам мнения, само от хора имащи зад гърба си над 5 собствени (Темплейта) и само от тях приемам критики. Други балъци, моля да не коментират. Когато постигнат по-голям успех (Имам впредвид под темплейт (и тези дето си нямат хабер и понятие от Web design)) и се докаже, че е по-добър от нашият, аз лично ще го изтрия.
Става въпрос за: MU Dark Angels :: Custom
 
Значи, ще го кажа така.
Искам мнения, само от хора имащи зад гърба си над 5 собствени (Темплейта) и само от тях приемам критики. Други балъци, моля да не коментират. Когато постигнат по-голям успех (Имам впредвид под темплейт (и тези дето си нямат хабер и понятие от Web design)) и се докаже, че е по-добър от нашият, аз лично ще го изтрия.
Става въпрос за: MU Dark Angels :: Custom

Аз може да нямам собствени темплейти но ценя труда на другите.
@DarkEvil ти като имаше сървър защо ползва DarksWeb а не си направи твой?
Човека се е трудил доста време за да си направи собствен темплейт. Този темплейт прави сървъра уникален защото темплейта е единствен. Човека иска да си направи нещо различно, не като повечето сървъри 50-60 сървъра със OpenMu Web и още много сървъри които ползват един и същи уебсайт. Нека да предобия още малко знанич относно php/html/css и ще започна да си правя мои произведения.
 
  • Like
Reactions: cHanGeR and MoveUp
Значи, ще го кажа така.
Искам мнения, само от хора имащи зад гърба си над 5 собствени (Темплейта) и само от тях приемам критики. Други балъци, моля да не коментират. Когато постигнат по-голям успех (Имам впредвид под темплейт (и тези дето си нямат хабер и понятие от Web design)) и се докаже, че е по-добър от нашият, аз лично ще го изтрия.
Става въпрос за: MU Dark Angels :: Custom

Ей будала , да не би ти да си правил този темплейт ?
Не, нали ?
Ти си нямаш понятие , ама тука гъзар го раздаваш ... , колкото до това как да ме наричаш ти си избери просто ме дразнят такива комплексари .
 
Този темплейт го е правил Gasolincho ама както и да е :D
 
Ей будала , да не би ти да си правил този темплейт ?
Не, нали ?
Ти си нямаш понятие , ама тука гъзар го раздаваш ... , колкото до това как да ме наричаш ти си избери просто ме дразнят такива комплексари .

Айде се върни малко по-нагоре и виж къде по-точно казах, че аз съм го правил?
Хубаво ми прегледай мненията и ще разбереш кой е правил темплейта! ;)
 
Значи, ще го кажа така.
Искам мнения, само от хора имащи зад гърба си над 5 собствени (Темплейта) и само от тях приемам критики. Други балъци, моля да не коментират. Когато постигнат по-голям успех (Имам впредвид под темплейт (и тези дето си нямат хабер и понятие от Web design)) и се докаже, че е по-добър от нашият, аз лично ще го изтрия.
Става въпрос за: MU Dark Angels :: Custom

Еми кажи сега харесва ли ти тфа синио и бяло като става въпрос за Му саит?


транслеит от vbox>all :D
 
Абе вие сте ми много интересни искате мнение относно сайта ви и после се заяждате ако някой каже , че не ви харесва.. Аман от тъпи комплексари ми като го поствате пишете , че не приемате критика и готово ..
Пуууу веднага направи по-хубав ми к'во да ти кажа Ачов дизайна ти не струва ..

Напълно съгласен.
Ачов, сайта няма нищо общо с МУ.

Е, нямам 5 темплейта зад гърба си, а нещо повече. Ти знаеш какво.
Просто дизайна не е хубав.

Приемай критиките.
 
wazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa