Говорилня

Абе как си аддват ресове като firewall е пуснат и се ползва open mu сайта :mad:

то сайта не те пази от хакове в играта нито пък sygate
 
  • Like
Reactions: s1z3
То няма sygate :D как си аддва де не е с blast hak...
 
Нямах забележки докато не видях какви са лихвите и данаците. Трябват ми веднага парите така като ше организирам купони и нямам много в мене (rofl) викам да изтегля за януари то колко 5-6 дни 100 лева друснаха ми 1 данак. Ся дано поне до петак да ми преведат парите ,че ше ми трябват
 
Никой ли неможе да кажи от каде си аддват ресове?
 
Какво виждат очите ми.... O_O Sunwalker последва Дафт религията.. (nqh)
 
Ееее изгониха ма от час ]:) Бъгнал са интернета и ми званят по телефона иии айде довиждане (chuckle)
 
Айде някой да помогне със стабилни 97 версия файлчета който нямат 9239492394329 бъга ,моля :( ще съм мн мн мн благодарен!
Use Search button...
 
Ееее изгониха ма от час ]:) Бъгнал са интернета и ми званят по телефона иии айде довиждане (chuckle)

Похвали се примерно че си изгонил госпожа в час, щот ако си дигне мобата ние ги гониме (освен анатолий щот той ни бие xD )
 
Похвали се примерно че си изгонил госпожа в час, щот ако си дигне мобата ние ги гониме (освен анатолий щот той ни бие xD )

Една госпожа вече си замина (happy)
По Физика иаме вярни задачи на тест и викаме това е вярно, тя вика ше пиша каквото си искам и на когото си искам (devilg)
Някой от класа я записал на звукозапис и го дали тоя запис на директора и я изгониха (dance4)(dance4)(dance4)
 
Някой ще ми хоокне ли Main-a ?
 
Last edited: