Говорилня

Звъниш на доставчика ти и му казваш да ти ограничи UDP връзките или да види кой изпраща много връзки и да го банне.
Не си прав.
Свидетели, че това не помага сме аз и Bupyc.
И двамата (той по-рано) бяхме изгонени от интернет доставчиците си поради flood (и то от един и същ човек :D ).
 
Момчета как да затворя порт 60. Защото MuPie работи, казаха ми да затворя порт 60 но като незнам как (tmi)
 
Момчета как да затворя порт 60. Защото MuPie работи, казаха ми да затворя порт 60 но като незнам как (tmi)

:D Трябва да ти хоокнат майна :)
 
  • Like
Reactions: cHanGeR
Дайте някфа защита против флоод,че някфо педалче само на флоодва :x

Из форума имаше 1 защита против флоод на Бацко
http://darksteam.net/releases/[release]-requests-flood-protect-8093.html
Правиш сичко както трябва, и ще записва ип-тата на тези който се праят на големи газари. Ако имаш сугате блок по ип. И това е решението, ако пак ти досажда блокваш мрежата но рискуваш да изгубиш всички играчи който са на този интернет :cool:
 
Из форума имаше 1 защита против флоод на Бацко
http://darksteam.net/releases/[release]-requests-flood-protect-8093.html
Правиш сичко както трябва, и ще записва ип-тата на тези който се праят на големи газари. Ако имаш сугате блок по ип. И това е решението, ако пак ти досажда блокваш мрежата но рискуваш да изгубиш всички играчи който са на този интернет :cool:

иска си рутерче - колкото по-скъпо толкова по-хубаво
 
иска си рутерче - колкото по-скъпо толкова по-хубаво

Е хубаво де може и да си иска рутерче. Аз сам на кабел и нямам никакви проблеми благодарение на Бацко
 
това не помага ама както и да е... дори и на кабел :)
 
това не помага ама както и да е... дори и на кабел :)

Еми аз нямам проблеми пък незнам. Дан съм луд да давам пари за рутер. От интернета дават някъв безплатно около 200-250 лева струва (rock)
 
cHanGeR - Ако така раздаваха рутери ще фалират бе.Аз си купих TP-LINK много е добър :D
 
ти нямаш проблем защото нямаш толкова потребители онлайн
 
cHanGeR - Ако така раздаваха рутери ще фалират бе.Аз си купих TP-LINK много е добър :D

Така ги дават стига да подпишеш договор за 1 година .
И при моя интернет е така и даже си взех рутерче ;)
 
  • Like
Reactions: cHanGeR
При мене ако искам да съм със рутер трябва да си го купя и отделно да плащам по 10 лева на месец за рутера :D:D
 
Така ги дават стига да подпишеш договор за 1 година .
И при моя интернет е така и даже си взех рутерче ;)

Прав си ако подпиша договор ще ми дадът, тей ли иначе ще се подписва и за цифрова телевизия. Ще подпиша и за едно рутерче.
Само да ви попитам някъкви по специани настройки правят ли се ?
 
Еми аз нямам проблеми пък незнам. Дан съм луд да давам пари за рутер. От интернета дават някъв безплатно около 200-250 лева струва (rock)

ТИ ПОБЪРКАН ЛИ СИ БЕ?!
 
ТИ ПОБЪРКАН ЛИ СИ БЕ?!

+1
Ти побъркан ли си?
К'ви 200лв..? Поне за по 400-500лв рутери дават, не се излагай така. :D