[Release] WebShop с нов дизайн

Filmar

New Member
Joined
Apr 23, 2010
Messages
93
Reaction score
5
Здравейте реших да сложа този Webshop понеже се убих да търся тук
webshop с по добър дизайн и сигорно има такива като мен.
Та реших да си го направя и да го сложа за други такива като мен който немогат да си го намерат ето малко снимки от webshopa
webshop1.JPG

webshop2.JPG

webshop3.JPG

webshop4.JPG

Версия Season 4
В архива е целия webshop като само трябва да си добавите
снимките за него в папка /images
за прозореца login.php си сложете картинка
logo.jpg
за прозореца index.php си сложете картинка
logo.gif
за менюто в ляво си сложете картинка
menu.jpg
това е :) дано да ви хареса махнал сам някои от модулите защото не ми трябват които иска трябва само да си ги добави :)
Update
web1.JPG
 

Attachments

  • webshop.rar
    4.6 MB · Views: 431
Last edited:
интересно 10/10 тия логота неса много хубави но ако комбинираш яки ще е много яко и интересно браво ;)
 
Все пак браво постарал си се.
Вземи го качи в Megaupload , RapidShare , MultiUpload and etc....
Защото след 5 дни тоя линк я го има я го няма ;)
 
logo.jpg
logo.gif
menu.jpg
тези картинки каде са че не ги намирам в архива
 
Все пак браво постарал си се.
Вземи го качи в Megaupload , RapidShare , MultiUpload and etc....
Защото след 5 дни тоя линк я го има я го няма ;)

Не просто го прикачи най-добре ще е :)
 
8/10, защото може да има много по-добър дизайн.Трябва само малко занимавка
 
Silver-Mu Season 4 All rights reserved ! GG
Поради честите прекъзвания на тока в най-скоро време ще се закупи UPS ! молим, да ни извините за тези прекъсвания на съвъра от време на време

....

Mmm да ти кажа неструва дизайна ...
 
Last edited:
Silver-Mu Season 4 All rights reserved ! GG
Поради честите прекъзвания на тока в най-скоро време ще се закупи UPS ! молим, да ни извините за тези прекъсвания на съвъра от време на време

....

Mmm да ти кажа неструва дизайна ...

Оправени са грешките мерси :)

Версията е за season 4 :) за дизайна няма какво кой-знае какво да се направи просто картинките правят дизайна въпроса беше да се вмъкнат а пича които попита защо ги няма картинките, няма ги понеже сам ги махнал трябва сам да си ги добавиш в папката /images
 
Last edited:
Оправени са грешките мерси :)

Версията е за season 4 :) за дизайна няма какво кой-знае какво да се направи просто картинките правят дизайна въпроса беше да се вмъкнат а пича които попита защо ги няма картинките, няма ги понеже сам ги махнал трябва сам да си ги добавиш в папката /images

нее лош ... но нее нещо което да те грабне :) ...
Версията е за season 4 - не говоря за това :) а за това, че сайта/дизайна е на Дамян.
 
нее лош ... но нее нещо което да те грабне :) ...
Версията е за season 4 - не говоря за това :) а за това, че сайта/дизайна е на Дамян.

А това ли е било аз какво сам виновен, че на места из нета ако се поразровиш може и да го намериш малко го промених да не е баш като неговия дизайн защото става алчно опитах се да се свържа с него да му кажа да си знае, но без успех. а до колко са оригинални модулите му толкова колкото на devilmu това не го знам преди време го намерих в един форум.

EDDIT: мен не ми е проблем от доло както ти го написа "All rights reserved"
да пише All rights reserved Damian не сам го променял аз така си беше :)
 
0/100000 адския съх особено тея картинки ...
 
на които му харесва да си го слага а ти си стои със белия дизайн ;)
 
бе тва е по размазано от кучешко говно който си го сложи адски балък :D
 
виш menu-то в ляво можеш да си махнеш картинката и си остава обикновенно както си е а за фона на Webshopa си слагаш картинка то ти трябва акъл или всичко на готово е по добре ?
 
Второто ^_^ - на готовооо....
 
nothing new , just replace the background images.
 
nothing new , just replace the background images.

Yes but the are many people cant make it :)

EDDIT: Предполагам, че така може да ви хареса.
На photoshop си направих една перфектна картинка за менюто в ляво :) също така пооправих малко текста в ляво преди не се виждаше добре, на някои ако не им харесва как се показват самите итеми, имената им си поиграх малко и направих малко промени в style.css
в горния ми пост съм сложил картинка последната от ъпдейта ако ви харесва изтеглете си на ново webshopa
в архива е фклучено картинката в ляво + style.css дано на повечето им харесва по важното е, че не сам като повечето хора в този форум copy paste поне помислете малко преди да ме критикувате, че и аз искам да споделя нещо с вас ако пък не критикувайте си :) поздрави.
 
Last edited:
На този WebShop кои файлове са му променени за да се промени дизайна понеже да може да се слага и на други версий ;)