[Help] WeB Hacked

leeway

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
512
Reaction score
43
Значи уеба на който никер е сложил темплате и е бил Едитнал от Астра и сложен админпанел от Дамиян Е хакнат SHAKER wAS HERE!!
__.:: Hacked by Shaker ::.__

YouR WebSitE haS beeN HaCkeD bY Shaker

Message: AdmiN ! YouR SeRver sux

--- BeCaUsE y0u aRe a laZy AdmiN , and a piece of shit!---

Shaker Wins! Mu Servers deads...Why?hm..Shaker is here ahah...!
 
нормално ^^ уеб-а не е secured...
 
дайте тогава някав защитен на тоя уш пишете че е защитен от вирус?
 
Кой знае и тоя колко дупки има (tmi) Дано поне си ги знаят тея, които са правили уеба, щото иначе кур.
 
Кой знае и тоя колко дупки има (tmi) Дано поне си ги знаят тея, които са правили уеба, щото иначе кур.

Коментар по мнението ти според мен е излише понеже се вижда зависта както на теб така и на още двама посетители на форума към някой хора и неща... понеже се мислят за най-големите прота на форума или както казват в общ мащаб на му онлайн уеб сайтовете щото нали всички гледат от тях. Сега излезнахме 2-ма който разбираме (някой се учат още) от това за което те претендират и просто зависта е отгормна... и какво се оказа... най-големите прота са най-големите :censored2: и неблагодарници на този форум. Не искам да засягам никой и както казах аз несъм кодер още понеже има да уча още много за php и това което съм се захванал, но аз съм сигорен че само единият от въпросните които посочих горе си има на идеа от това което правя... а другият КОПИРА и казва това е мое (heidy)
 
коментар по мнението ти според мен е излише понеже се вижда зависта както на теб така и на още двама посетители на форума към някой хора и неща... понеже се мислят за най-големите прота на форума или както казват в общ мащаб на му онлайн уеб сайтовете щото нали всички гледат от тях. сега излезнахме 2-ма който разбираме (някой се учат още) от това за което те претендират и просто зависта е отгормна... и какво се оказа... най-големите прота са най-големите :censored2: и неблагодарници на този форум. не искам да засягам никой и както казах аз несъм кодер още понеже има да уча още много за php и това което съм се захванал, но аз съм сигорен че само единият от въпросните които посочих горе си има на идеа от това което правя... а другият копира и казва това е мое (heidy)

много говориш, а нищо не казваш