[Wallpaper] New Moons by -UnknowN-

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
Ето нещо по случай откриването на зимният сезон. :;):

1270968_orig.jpg
 
Направо железен до ся ми беше другият Wallpaper вече ще е този :p
 
Стария беше по-хубав. Дано следващия път ни разбиеш ^^
 
Качествтото на другия Wallpeper сякаш беше по-хубаво,незнам мое мнение
 
Omg
изби рибата
10/10

Това ме изкефи и от мене 10/10.Пак може да станеш DarksTeam Designer,но не кат преди да искаш пари за сигнатури!
 
Last edited by a moderator:
това ме изкефи :chuckle: и от мене 10/10.пак може да станеш darksteam designer,но не кат преди да искаш пари за сигнатури!

Оправи си флекс тайпа бре хаха бааа тая програма мн те мъ4и май ::d: а кфо за мене ^^
 
Това ме изкефи и от мене 10/10.Пак може да станеш DarksTeam Designer,но не кат преди да искаш пари за сигнатури!

Надали някога ще бъда пак Darks Team Designer, така че нищо не ми пречи и така да си разпространявам произведенията :) Въпрос на преценка е каква титла ще имма тук, зависи от всички които са в отбора не от мен...

Радвам се че ви харесват произведенията :yes:


Best regards, A. Koev
 
аз бих казал че миналата е пъти по добра от тази сашо ... на тази май си избързал малко и на 1 мясно планентата закрива малко смешно 1 от дърветата :) грешката се вижда и може да си я поравиш 7/10 :yes:
А от страна на това дали иска пари или не , малко или много е прав .. Защото !! какво печели с това да ви прави без пари sig-ове като само си създава излишна работа без да печели нищо...? Аз права без да искам нищо само на приятели а ако някой др ми поиска можеби ще направа но ще има някакво споразумение от страна на възможностите да ми рекламира сървъра примерно :p. Ако ме земат за някой проект на даркстеам там пък ще си помагам без да искам каквото и да било все пак те достатъчно са ми помогнали.
 
Last edited: