[Req] System Requirements Season 1 - Season 6

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,365
Reaction score
423
Бихте ли споделили какви са системните изисквания за Сезон 1 до Сезон 6
Season 1 -
Season 2 -
Season 3 -
Season 4 -
Season 5 -
Season 6 -
 
от сезон 3 на горе ти трябва поне 1.5 ГБ или 2 ГБ :) по добре върви за 97д може и на 256 ама 5 човека и лаг 512 е нормалното и повече за 99б 512 или 1 ГБ и така :)
 
Ами да питам следните неща:
1. Процесора от голямо значение ли е за по-новите версии,сезони ?
2. Аз имам 1.5 Рам АМД Атлон 1.8GHz 2200+ някой сезон ще тръгне ли ?
3. На 99б горе-долу колко хора може да има онлайн без лаг?
 
Ами аз лично сървър не съм държал но приятели да.
1. Процесора е от значение за новите версии. Особено за след сезон 4 :)
2.Приятел беше пускал на 1.5/2 гб рам и вървъ нормално .
3. Да ти кажа онлайн хора ще има . То зависи от теб как ще държиш сървъра.
 
Я кажете 1.8 GHz 2200+ Single Core RAM 1.5 GB само с Уин ХП,Хамп и СЯЛ
Season 5 ще върви ли (crazy)
 
Я кажете 1.8 GHz 2200+ Single Core RAM 1.5 GB само с Уин ХП,Хамп и СЯЛ
Season 5 ще върви ли (crazy)
Бе то че ще върви ще върви но рама ти е малко по принцип за всички онлайн игри от сорта на Му,L2,WoW,Aion най-важното нещо е скоростта на интернета не може да искаш сървар с по малко от 20 мегабитова връзка просто забрави за повече от 150 човека ако е по-малка (говоря за му) рама и процесора също са от огромна важност с твоята рам малко се съмнявам да върви нормално и без лаг (говоря за сезоните след 3-ти) също така процесорът ти е доста муден за хост машина трябва ти значително по бърз също така за му изиска да имаш поне 100 гб хард защото ако сървара се разрастне (пожелавам ти го) за сяко преместване на итем от 1 герой в друг на тебе харда бавно ти се пълни :) Моят компютър е с 4 гб рам 5400+ Dual Core AMD Athlon 500 гб хард интернета ми е 50 мегабитов с тези параметри мога да държа прилично от 400-500 човека онлайн (ако не използвам компютърът за нищо друго освен за сърварът) това се донася за сезони след 3 ти . Тъй че си направи сметката какъв сезон мислиш да пускаш ;)