[Req] SQL Server за Уиндос 7

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
МОже ли някой да ми обясни или насочи каде има обеснение за инсталиране на SQL-a на Уиндоус 7 улитимейт защотот пробвах един 2000 и един 2005 х32бит... първия не става по съвместимост а вторият не знам как да го настроя и инсталирам и дали изобщо става за правене на сървар на Уиндоус 7 .. пс-то ми е с 32 битова ОС.
 
Инсталираш SQL 2000 и сичко е ок.
 
Инсталираш SQL 2000 и сичко е ок.

Исталирах и не става дава ми грешка че е несъвместим с Оперрационата система... пробвах и 2005 но там е мн различно и не мога да се оправя с него
 
Абе пич майтап ли си правиш аз съм под ОС Уин 7 и си ми върви Екстра ... колкото до 2005 какво толкова не можеш да се оправиш с него и той е толкова елементарен просто не искаш да се справиш не че не можеш :D:
 
Исталирах и не става дава ми грешка че е несъвместим с Оперрационата система... пробвах и 2005 но там е мн различно и не мога да се оправя с него

Инсталираш SQL 2000 и сичко е ок.

Остави skype да те намера и да ти помогна :)
 
[Req] Проблем със SQL Server 2000 на Windows 7

Здравейте на всички, имам следния проблем с SQL Server 2000, значи инсталирам го и се показва това което е на изображението, когато го стартирам. Пробрах около 10-пъти все същото, деинсталирам го инсталирам го и пак не става, ако някой може да помогне да помогне, благодаря предварително...
 

Attachments

  • Без име.jpg
    Без име.jpg
    552.7 KB · Views: 47
  • Без име1.jpg
    Без име1.jpg
    552.1 KB · Views: 33
Здравейте на всички, имам следния проблем с SQL Server 2000, значи инсталирам го и се показва това което е на изображението, когато го стартирам. Пробрах около 10-пъти все същото, деинсталирам го инсталирам го и пак не става, ако някой може да помогне да помогне, благодаря предварително...

не само при теб е така спокойно.... масово хората с Уин 7 имат тоя проблем :D like me :s
 
  • Like
Reactions: GreatMU
не само при теб е така спокойно.... масово хората с Уин 7 имат тоя проблем :D like me :s

Да забелязвам но трябва да има начин да се оправи.
 
И аз съм на Win 7 Ultimate с SQL2000 на Service Manager му дадох десен бутон после Properties цакаш на Compatibility и слагаш отметка доло на Run this program as an Administrator даваш Apply после Ok i si gotov
 
  • Like
Reactions: GreatMU
И аз съм на Win 7 Ultimate с SQL2000 на Service Manager му дадох десен бутон после Properties цакаш на Compatibility и слагаш отметка доло на Run this program as an Administrator даваш Apply после Ok i si gotov

Благодаря много, така както обясни го направих и стана, мерси още веднъж :) (y)