[Sig] My New CooL Sig

leeway

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
512
Reaction score
43
Ето моя нов сигнатуре :p

kq6q13kzhm761hvxga42.jpg


Относно текста горе реших да не е същия :)
 
Браво, добре копираш от гуугъл ;):
 
Това наистина ли е твое (hmm2)
 
Аз ли само забелязвам ,че на мястото на текста е почернено ?
 
I see it too Fu*k*** R.I.P-er
-10/10 because its not yours :busted_cop::busted_cop::busted_cop:
 
Ай на басс че е мое гледах урокк ве.. (katur)
 
Last edited:
естествено че не е негово само сляп и кривоглед няма да види че зад "Dur3X" е заличено с черна четка и над него е написал "Dur3x" поне като крадеш гледай да го правиш по незабележимо защото после ставаш супер смешен!! Пък и на всичкото отгоро кемнтара ме сцепи "Относно текста горе реших да не е същия" защо ли защото не може да докараш оригиналния цвят на "ChaosGFX" (fubar)
 
хах по леко с обидите ;)

П.п Верно аз знам само турски кат тебе :)
 
хах по леко с обидите ;)

П.п Верно аз знам само турски кат тебе :)

Защо, ще ме баннеш ли , а бе , санчез ? Ти и турски незнаеш, а аз може да се каже ,че 2 езика знам(+ български). Ти си поредната издънка на природата.
 
Няма ли активен модератор в този раздел да изтрие темата... Ще ви помоля подправени (чужди) произведения да не се релийсват... То бива бива наглост ама чак пък толкоз, поне сложи едни кредити на момчето дето се е постарало да направи урока достъпен за хора на твоето ниво бе келеш...
 
Няма ли активен модератор в този раздел да изтрие темата... Ще ви помоля подправени (чужди) произведения да не се релийсват... То бива бива наглост ама чак пък толкоз, поне сложи едни кредити на момчето дето се е постарало да направи урока достъпен за хора на твоето ниво бе келеш...

+1
не е етично!
вземи направи нещо без урок ;)

ПС: относно сайта в който си гледал урока, хората които не са толкова добри с Photoshop могат да научат много неща ;)
(само да не RIP-ват)
 
Last edited: