[Help] Server Host

™DinamiX™

New Member
Joined
Mar 20, 2011
Messages
263
Reaction score
44
И така преди няколко дена отворих всички портове за сървър на Му-Онлине порт-80,44405,55901,55919,55816 . Търся сериозен човек който разбира от Му-Онлине за да създаде сървър на моя комп. чрез TeamViewer предлагам добри данни на комп. и много бърз интернет без лаг и тем подобни сървърът ще е на верися Му-Онлине Season 4 ще има и WebShop който е навит да направим заедно един сървър и уеб сайт ще получи част от печалбата от WebShopa . Искам човека да е сериозен и да не е на по малко от 16-17 години !!! Мерси много който иска да направим това за което съм писал по горе нека ми пише на Skype - c0untr3r-s7rike
 
Пиши на скайп djpirg0s...
точно ти ако му правиш сървъра да знаеш че нищо няма да излезне :D нищо лично просто си казвам мнението
 
Ставаш жалък и смешен вече...:D
аз съм показал какво мога а ти не така че си личи кой е жалкия...
 
95% от форума могат, но повечето ги мързи
 
а добре иво какъв стимул искате да кажа 1000 лева който го направи ли .... сега ще си пусна реално ип и ще се оправя сам то се е видяло че вашите стимули са много " Ефтини" когато имате друг стимул тогава говорете с мене !!!
 
аз съм показал какво мога а ти не така че си личи кой е жалкия...
Еми да ти си жалкия недъгово комплексарче...
 
Остана само клиента който го направи и влезна в сървъра си получава ГМ права за неограничен брой от месеци направо до закриването на сървъра (дано да няма такова ) :Д