[Help] Router FireWall

MapTuH4y

New Member
Joined
Apr 29, 2010
Messages
1,113
Reaction score
180
За някой от вас може да звучи малко тъпо, но нали затова сме тук - за да си помагаме та ето я и моята молба .... Ще помоля ако някой знае какви настрйки трябва да се сложат за FirEWaLL-а на РУТЕРА ми (angel)
 
Въпросът ми небеше как да си направя сървър с рутер,а как да му настроя защитната стена :)
П.С: Тва дето DarkMaster го е писал е почити всичкото ненужно защото трябва само да са отворени портовете (нали които си трябва) и да се сложат IP в файловете както е писал DarkMaster ;)
 
ами ти сам си отговори на въпроса отвараш само портовете за сървъра GS CS Join Server само тия 3 порта трябва да са отворени сичко друго го затвараш тоест

Портове 55901,55970 и още 1 самоче го забравих :D
 
ами ти сам си отговори на въпроса отвараш само портовете за сървъра GS CS Join Server само тия 3 порта трябва да са отворени сичко друго го затвараш тоест

Портове 55901,55970 и още 1 самоче го забравих :D
80, 44405 & 55901
 
Аз ся ши мисля и търся некфи защити не само за рутер.А и рутера може да те предпази само от флуд, не знам как просто ще му сложиш firewall.Ако измислиш кажи. :O

Edit:Разбрах че може.Кажи модел на рутера!

Имам Wireless-G Broadband Router с Firmware Version : v4.20.7
всичко съм конфигурирал в раздела секюрити съм сложил отметки на всичко
Firewall Protection : Enable Disable


Block WAN Requests

Block Anonymous Internet Requests



Filter Multicast



Filter Internet NAT Redirection



Filter IDENT(Port 113)

Некаф от калдата...

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=11019

and more...
http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=92957
 
Last edited:
80, 44405 & 55901

извинявай господин ПРО :D вярно че бяха така еми така е убаркал съм рейса затова слизам :D:
 
извинявай господин ПРО :D вярно че бяха така еми така е убаркал съм рейса затова слизам :D:

Тези са ми ясни ;) аз искам да разбера как да му включа защитнната стена , как да я настроя.
 
Last edited: