[Req] Banner

kobebryant

New Member
Joined
Dec 7, 2008
Messages
122
Reaction score
28
здравеите искам да попитам дали има някои навит да ми направи 1 баннерче?трябва ми за сървъра ми на муонлине ако някои се навие да драсне мерси предварително.
 
ок даи ми някакъв скаип или нещо такова да се свържем
 
chavdar сложи си скайп името в профила ти ;)
 
Направих един надявам се да ти хареса :)
interaktivmubanner.png
 
добре хора като неможете защо се занимавате...
1.Картината е "resizе" толкова зле та е сплескана..
2.тва е посто един рендър.... да бе добавил задем фон..
3.НЕСТРУВА
 
мислиш си че не мога ли бе просто не ми се занимава!
 
да според мен неможеш ,а щом нети се занимава неправи нищо щото се излагаш
 
Отвратителни картинки баце.. наистина немога да боравя със ps ,но според мен ти не си използвал фото шоп.. и аз мога да изтегля една програма и да напиша един текст със шрифт "Arial" нещо си там...
 
мерси мн и на 2-мата аз не кретикувам никого защото немога да работя с такива неща.chavdar1993 баннера е адски добър мерси мн.ReSpEc7 и твоя не е лош продължаваи в същия дух мерси и на тебе.
 
извинявам се този просто не можах да измисля друго защото самият дизайн на сайта е такъв бял и исках да се вписва с бакграунда.. :(
 
щи дам един съвет щом искат банер няма го слагат в сайта а ще го рекламират такаче измисляй квот искаш
 
ми и твойто е 1 wall с 1 текст.. А Критикуваш начинаещите..(че слагали по 1 лого и 1 текст.. тцтцтц)
 
знам но човека искаше да пишат много неща затова ми трябваше повече място.....
Lesh0 ае един дуел ако си навит ??
 
Не че нещо искам да обидя някой от форума или да се направя на важен но ако си мислиш че тук ще те оценят вярно много се лъжеш!В България имаше само един сайт който спокойно можеше да си покажеш тфоренията и те оценяваха както трябва...Само че сайта го сасипаха....
 
аз реших да се поправя :) ето заповядайте мисля че стана добро :p
inter.png