[Help] Ranking Problem

kulturista

New Member
Joined
Jan 11, 2011
Messages
176
Reaction score
13
Моля помогнете имам проблем.
Не ми показва ранкингса в саитовете , сложих кода alter table character add GrResets int not null default 0 в Query Analizer>MUOnline> не се оправи. след тва си истрих абсолутно всиччки фаилове (сервер филес, хампп, sql сервер..) на ново ги направих и пак го имам същия проблем. МОЛЯВИ ПОМОГНЕТЕ
 
Apache not running

имам проблем с хампп. Не ми се пуска Апачхе. Изкючвам всички програми, даже истрих антивирусната пак неште пише ми
Busy...
Apache service started
Моляви помогнете ми :s
 
Моля помогнете имам проблем.
Не ми показва ранкингса в саитовете , сложих кода alter table character add GrResets int not null default 0 в Query Analizer>MUOnline> не се оправи. след тва си истрих абсолутно всиччки фаилове (сервер филес, хампп, sql сервер..) на ново ги направих и пак го имам същия проблем. МОЛЯВИ ПОМОГНЕТЕ

дай ранкин.пхп да го вида
 
skype ми е спрян всичко спирам
Ако ползваш рутер отвори порт 80, ако ползваш защитната стена на Windows, изключи я или позволи Apache. Ако ползваш Sygate Firewall, задай Apache на Allow. Друго немога да се сетя.
 
Ако ползваш рутер отвори порт 80, ако ползваш защитната стена на Windows, изключи я или позволи Apache. Ако ползваш Sygate Firewall, задай Apache на Allow. Друго немога да се сетя.
не ползвам рутер изключвам Виндовс Фиревал пак нестава на сугате пак ми е на аллов
 
не ползвам рутер изключвам Виндовс Фиревал пак нестава на сугате пак ми е на аллов

Дай си скайп. Ще ти помогна.
 
имам същия проблем с моя ранкинг но заразлика от на овер аз трябва да сложа Rew
в Query Analizer>MUOnline> alter table Character add Rew int not null default 0 ,също така и е-мейла ми създава регистраций, но когато се опитам да вляза в му-то ми излиза No charge info или нещо подобно, мисля че не е конфигориранo правилно е-майл скрипт-а за записване в датабасето, моля помогнете ще съм ви крайно благодарен
 

Attachments

  • top.rar
    1.1 KB · Views: 1
  • registerORIGINAL.rar
    1.4 KB · Views: 2
Last edited: