[Poll]Толкова ли е трудно?

Толкова ли е трудно

  • Не, но не искам!

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    18

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Искам да знам само едно нещо което почва да се забелязва от скоро в форума. Много хора са започнали да пишат на латиница без да се интересуват от правилата. Толкова ли е трудно да се прочетат и запомнят едни правила които са от 6 точки. Мисля, че ако ги запомните няма да се претоварите, или греша? Моля всички които са пропуснали тази важна част да поправят грешката си да се отскочат до тази тема -> ЦъКНи Ме!. Благодаря на всички за отделеното внимание!

ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ПО 1 МНЕНИЕ В ТАЗИ ТЕМА. КОЕТО ДА ПРЕДСТАВЛЯВА ОБЯСНЕНИЕ НА ОТГОВОРА МУ АКО Е НУЖНО ТАКОВА !
 
Last edited:

plamka

New Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Ами аз май съм пропуснал да прочета правилата (за кеото се извинявам), но от 5 години пиша в различни БГ форуми и знам, че трябва да се пише на кирилица! А тези дето не спазват правилата(специално за писането на латиница) са такива мързели, че няма на къде повече ...
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Няма как да не ги знам нямам грешки ;)
 

Murder

New Member
Joined
Apr 21, 2008
Messages
502
Reaction score
74
аз не знам кфо е значението дали пишем на кирилица или латиница.. + тфа форума не е на БГ така че;]

ПС:важното е да се разбираме..
 

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
Spored men vseki Може да пише както си иска ПРИ УСЛОВИЕ, че нещата тук са на Англ. но повечето посетители са от БГ !!! Затва и наказанията са po USMOTRENIE na MODERATORA!!!
 

plamka

New Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Е какво като е и на Английски ??? Пише се или на кирилица или на Английски език ... таз латиница много затормозява ... особенно като някои от буквите се заменят с числа ...