[Poll] Изглупява ли Българското поколение?

Изглупяваме ли?

  • Да

    Votes: 39 72.2%
  • Не

    Votes: 15 27.8%

  • Total voters
    54

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Здравейте!

След дълго умуване, и със съгласието на D-Boy реших да пусна тази тема! за да разберем дали "изглупява Българското поколение" ще попитате защо съм я пуснал?!

-Ами като гледам множеството, постове в форума с допуснати правописни, граматични и пунктуационни грешки ми става не удобно че сме Българи а не знаем как да пишем на собственият си език!

Всеки пише на Английски, хора видели ли сте в Америка да пишат някъде на Български? ОТГОВОРА Е НЕ, и за това моля Ви пишете по-често на родният език. Ако мислите че ще впечатлите, някого с това че можете да пишете и говорите на Английски се лъжете!
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Моето мнение е че днешното поколение са леко козано тупи не че аз сам много умен ама пък има хора които незнаят кога е създадена България(познавам такива) ако някой не мисли като мене да каже своето мнение ;)
 

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
Аз зная :1: България е създадена през 681 година (с.х) от Хан Аспарух

Да верно е повечето сме доста глупави :D и съм съгласен с Gasolincho че би трябвало да пишем по често на Български :)
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Не по често а според мене постоянно
1-Защото сме българи а чижденците са 3-4.
2-Се пак DarkMaster каза че това е българската версия на форум за помощ за сървари на му.
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Истината е че им трябва някой като бай ти Тошо да ги оправи,а колкото до английския той става международен език,60% от работните места искат английски такаче английския няма нищо общо със затъпяването.Всичко тръгва от чалгата,рап музиката и многото филми
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Истината е че им трябва някой като бай ти Тошо да ги оправи,а колкото до английския той става международен език,60% от работните места искат английски такаче английския няма нищо общо със затъпяването.Всичко тръгва от чалгата,рап музиката и многото филми


Прав си! Никола, но аз казвам че сме в България и пишем в Български форуми... и поне тук трябва да си пишем на Български! а за чалгата знам само 1 :) "Chalga it's not a music, is a noise!"
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Прав си че е бг форум и трябва да пишем на български,за чалгата също си прав но според мен всичко тръгва от рап музиката,оле тоя е гъзар и гангстер дай и аз да се правя като него ще бягам от даскало да се правя на важен ,ми бягайте после тях ще ги е яд че не са ходили,хора с професията която уча в момента и те са си казвали кво да уча нищо няма да стане от мен ся продават билетчета в градския транспорт ,а хората които са учили същото ся взимат бая пари и нищо не правят такаче не трябва да гледаш другите бъди себе си!
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
Как ще изглупяваме бе ? Ти добре ли си :cheezy: ? Един е грамотен - друг НЕ!

Това е въпрос на възръст, интелигентност, смейно положение и редица други...
 

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
Според Мен...

От 1991 г. насам поколенията са все по-по-най ТЪПИ
Знаят само цинизми секс и Пиене по Градинките нема такава изродщина, оня ден бях канен на 1 съседче на РД прави 19г...
Та нз кой пита: Какво е Кръвен Данък ????
и от 25, 16-19 годишна челяд само 5 знаеха отговора ......

А що се отнася до Английския, ми става въпрос за Фаилове и работи които са изцяло на Английски и ако ти мен неможеш да разбереш какво говоря значи каде си тръгнал сървъри да ми дигаш....
 

SpArKHaWk

New Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
29
Reaction score
7
Според мене това колко сме тъпи си е от нас. Всичко зависи от това какво искаш за себе си. Относно грамотността подкрепям мнението на AfterShock. "Един е грамотен - друг НЕ !" :cool1:
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Интересен момент... Гласуването е 50% на 50%. Да видим как ще продължи занапред :)
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Според Мен...

От 1991 г. насам поколенията са все по-по-най ТЪПИ
Знаят само цинизми секс и Пиене по Градинките нема такава изродщина, оня ден бях канен на 1 съседче на РД прави 19г...
Та нз кой пита: Какво е Кръвен Данък ????
и от 25, 16-19 годишна челяд само 5 знаеха отговора ......

А що се отнася до Английския, ми става въпрос за Фаилове и работи които са изцяло на Английски и ако ти мен неможеш да разбереш какво говоря значи каде си тръгнал сървъри да ми дигаш....
Ако съдиш дали един човек е тъп по това дали знае какво е кръвен данък, си яко в грешка. Той може да не знае (да няма знания) и пак да е умен.
 

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
Е как ще е Умен някои които незнае Елементарно нещо от Най Тежката история на България ????
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Е как ще е Умен някои които незнае Елементарно нещо от Най Тежката история на България ????

А така, това добре им го написа! но най-много ме е ядосва че младоците прекарват по 25 часа пред машината и само играят на игрички...
 

AgMuN4o

Banned
Joined
Apr 19, 2008
Messages
106
Reaction score
53
А така, това добре им го написа! но най-много ме е ядосва че младоците прекарват по 25 часа пред машината и само играят на игрички...

ще кажа само че ние родителите сме виновни за развитието на децата ни защото всеки втори баща прави това което иска детето му а тоест ( Тате искам да ми купиш ПЦ. Ами добре ще ти купя , Тате искам да ми купиш мотор да имам и аз като другите ами добре ще ти купя , Тате искам да ми купиш дипломата че не ми се ходи на училище ами добре ще ти я купя.)

Мисля че сами сме си виновни не децата те докато са малки е нормално да искат да имат всичко но това не значи че трябва да им го даваме.

Ако сме по строги с децата си няма да е така !!!
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
ще кажа само че ние родителите сме виновни за развитието на децата ни защото всеки втори баща прави това което иска детето му а тоест ( Тате искам да ми купиш ПЦ. Ами добре ще ти купя , Тате искам да ми купиш мотор да имам и аз като другите ами добре ще ти купя , Тате искам да ми купиш дипломата че не ми се ходи на училище ами добре ще ти я купя.)

Мисля че сами сме си виновни не децата те докато са малки е нормално да искат да имат всичко но това не значи че трябва да им го даваме.

Ако сме по строги с децата си няма да е така !!!

Прав си... Но не за всички се отнася това. Например какво става с хората като мене който нямат баща? Ние какво правим? Някой от нас имат майки които ряботят за двама и изхранват цяло семейство... Но хайде да не сменяме темата... Според мене повечето си е от самите нас :2:
 
Last edited:

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Оле... да днешните деца са супер глезени... за тях нямам думи и аз имам 2 племенници (момиченца) старая се колкото може повече за да не станат глезли, но мама и тати като почнат и няма как :)
 

Murder

New Member
Joined
Apr 21, 2008
Messages
502
Reaction score
74
1-во дали децата са глезени или не няма значение..Има много деца които са "раюглезени" , но пак много учат..в моя клас има 4 такива и са най-умните така че...
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
1-во дали децата са глезени или не няма значение..Има много деца които са "раюглезени" , но пак много учат..в моя клас има 4 такива и са най-умните така че...

Да и в моя се срещат такива...
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Много простаци се събраха които се правят на Donal Trump пред компютрите им но като излезнат са като квартален продавач,според мен компютрите водят само до западане смисъл такъв че ние се учим на нови неща от тук но ставаме некадърни в други сфери като: лозарство и е такива защото ще доиде време всички ще са на компите и няма да има нито кои да се грижи за нивите нито за оформлението на държавата!