[AD] Play4Mu 97d99i Dynamic Exp System Exp: 5000x Drop: 40%

Уха 1хп бая време ще трябва :D
 
  • Like
Reactions: Bumb
Виш точките на лв ;) ,,,,,
 
Мога да кажа, че ще е нещо интересно :)
 
Ще се доизгражда имам какво още да се подправи иначе скоро ще пусна сайта :) за по обстоен оглед :) Декември ще сме онлайн :)
 
Защо не го направите по следния начин, да не пускате рескането веднага, а чак когато се достигне пример 1 месец от старта и има няколко играча макс левел, тогава да се пуснат пример 1/2/3 реса и през това време хем да се бият да правят стратегия за статс хем да не се набляга на рескане, още от самото пускане на играта ?
 
  • Like
Reactions: Bumb
Мисля ,че когато го пробваш сървъра ще получиш отговора ми :) Повярвай ми горе доло ако има 5 човека на 10 реса ще е супер постижение :) Ще има куестове който ще дават точки също :) Първите 10 реса няма да има голяма разлика между геройте по-точки ;) .... Не съм фен на лимитите за ресове като цяло ,защото убиват динамиката на игра и се налага да чакаш 1 седмица да може да дигнеш 2 реса ....При нас няма да е така :) ..... Какво мислиш за макс на опцийте да са 3 :) Така да може да се използват повете опций и събирането на сет ще е по важно ....
 
  • Like
Reactions: Kroll
Мисля ,че когато го пробваш сървъра ще получиш отговора ми :) Повярвай ми горе доло ако има 5 човека на 10 реса ще е супер постижение :) Ще има куестове който ще дават точки също :) Първите 10 реса няма да има голяма разлика между геройте по-точки ;) .... Не съм фен на лимитите за ресове като цяло ,защото убиват динамиката на игра и се налага да чакаш 1 седмица да може да дигнеш 2 реса ....При нас няма да е така :) ..... Какво мислиш за макс на опцийте да са 3 :) Така да може да се използват повете опций и събирането на сет ще е по важно ....
Добре, ще се пробва :)
 
1x exp s 35 tochki na lvl, a samo 350 na res? Vie da ne poludqhte?
 
Exp-to ще е прогресиращо със качването на ресовете както и ще има спотове за всички така,че няма да се усети :) ай куест системата за начало е доста интересна :) препоръчвам да проваш и ако ти хареса удари един лайк :) Сървъра ще е различен от всички тези който се правят в момента :) на тази версия :)
:
 
sorry no shte propusna, mrazq da stoq afk, a tozi survar shte e mnogo afk s tova 1x exp. Igral sum istinski rpg server na MU sus naistina mn questove, za jalost vs sa skuchni, ili sa bring me ili kill 1 milion mobs.
 
Ако е фун сървъра от към дигане интереса ще е супер много нисък ;) .... Замислил съм нещо така,че :) няма да е скука :)
 
Така или иначе ще има за стоене в игра кредити така,че ще има защо да се стой онлайн :)
 
Така или иначе ще има за стоене в игра кредити така,че ще има защо да се стой онлайн :)
Не може на всеки да се угоди, така че, как на тебе ти е кеф баце :)
 
Като гледам играят с години хората едни и същи сървъри без промяна на концепцията така ,че мисля, че ще има и тук :) ... също така приемам и предложения за развитие на сървъра
 
Като гледам играят с години хората едни и същи сървъри без промяна на концепцията така ,че мисля, че ще има и тук :) ... също така приемам и предложения за развитие на сървъра
Imash vpredvid, che stoqt afk v igra predpolagam? Ako na tova mu vikate igra, az mu vikam zaguba na vreme.
 
Този като не искаш да играеш недей :) каза си мнениетоо :) така ,че :) да си жив и здрав :)
 
  • Like
Reactions: Kroll
Този като не искаш да играеш недей :) каза си мнениетоо :) така ,че :) да си жив и здрав :)
Mersi bratle, ti sushto.