[Req] Paid WebSite

BeautyDeaD

Member
Joined
Jun 11, 2009
Messages
192
Reaction score
23
Здравейте, момчета ! Търся си защитен уеб сайт като възнамерявам да пусна сървър в близкото бъдеще. Харесал съм си DarksWeb 0.3, но с малко доработки и да го поукрасим. Искам да бъде с определен темплейт, който ще кача по-надолу. Трябват ми модулите за маркет системата, класациите, аукциона, джевел депозит. Сайта да работи до сезон 4 сървърите. Краен срок за проекта не съм си поставил. Всичко е по договаряне както и заплащането за услугите. Точен бюджет не мога да определя, така като не знам как вървят цените на тези услуги, но съм напълно сериозен. Имам много повече доверие на Вас (darksteam) от колкото на другите чуждестранни тиймове и не ми се рискува с тях. Ако някой се интересува нека ми пише на PM и да уточним всичко. Благодаря, Ви !
 

Attachments

  • 3.PNG
    3.PNG
    399.1 KB · Views: 50
  • Like
Reactions: dota-sdso
Това вече е друго. Ако може да опишеш по-подробно как точно си представяш да работят маркет системата, класациите, аукциона, джевел депозит?
Примерно:
Маркет система: Предмета се взема от warehouse. Човека трябва да е offline. Може да избере да го продава за zen/credits/jewel of bless/imp/jewel of soul/jewel of chaos. След като пусне даден предмет за продан, той се маха от неговия warehouse. Да има страница, на която да се виждат последните 50 добавени предмета. Да има опция за странициране. Когато тръгне да се купува предмет от аукциона да се проверяват следните неща: дали човека е offline, дали има достатъчно място в warehouse-a си, дали притежава нужните ресурси за закупуване. След успешна покупка, продавача получава имейл. Когато продавача отвори маркет листа вижда известие, че има успешно продаден предмет под формата на бутон/таб. Когато цъкне на него отива на страница, където в табличен вид са изброени кои точно предмети са продадени, какво е платено за тях и бутон с текст 'Вземи'. Когато се натисне бутона се прави проверка дали човека е offline, дали има достатъчно място в warehouse и ако всичко е ок, нещата отиват в warehouse-a и реда от таблицата се изтрива (не може да вземе едно и също нещо два пъти).

Аз лично смятам, че ако ти дам цена, по-скоро ще ти падне шапката от колкото да стигнем до сделка. Затова ти предлагам да си опишеш подробно функционалностите тука (може всяка функционалност в отделен пост в раздел Requests) и вероятно ще се намерят доброволци, които да го направят за без пари. Аз лично бих се заел с някоя от идеите ти.
В крайна сметка смисъла на този форум е да си помагаме едни други - кой както може. Последно време имам чувството, че няма нищо ново споделено тук, което да е полезно за обществото. Това би било едно добро начало на евентуално 'възраждане' на форума.
 
Благодаря ти много pafa ! Радвам се, че има хора които все още помагат. Знам какво искам и мога да го обясня по начина по който ти искаш. Много бих се радвал все пак да се свържа с теб.