[Help] Online users

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Имам един проблем който за мен вече е голяма мистерия. Примерно когато някой играч играе в сървъра и дига левели и после реши да се рестартира му показва в сайта, че е в игра все още и така си стой докато невлезне в акаунта си и излезне и това се орпавя. Не винаги е така, но на всеки 2ри или 3ти рестарт се получава този бъг. Смених един път сайта и пак е така. Смених втори път сайта и пак е така. Сега сам с на BattleZone и проблема си остана. Мислех, че проблема вече е от Server file's, сложих други файлове, но това несе оправи. ::(:
Help me pleaseee...
 
Имам един проблем който за мен вече е голяма мистерия. Примерно когато някой играч играе в сървъра и дига левели и после реши да се рестартира му показва в сайта, че е в игра все още и така си стой докато невлезне в акаунта си и излезне и това се орпавя. Не винаги е така, но на всеки 2ри или 3ти рестарт се получава този бъг. Смених един път сайта и пак е така. Смених втори път сайта и пак е така. Сега сам с на BattleZone и проблема си остана. Мислех, че проблема вече е от Server file's, сложих други файлове, но това несе оправи. ::(:
Help me pleaseee...

MSSQL tables... направи си скрипт за update на online users + да излизат по начина, който трябва а не през "X"
 
  • Like
Reactions: Backo
Всичкото хубаво, но натова нему разбирам :(speechless): да ти дам skype или ако може да те помоля да напишеш тук в темата тази таблица...? Ще сам ти безкрайно благодарен.
 
Човеко не е това за което говори Gasolincho. Тази таблица занулява хората който са онлайн и проблема си остава.
 
:blob1::clap::59::cheezy: ето това търсех.
 
а ти ще ми дадеш ли твоя сайт?

Първо мерси много за линка който ми даде и всичко се оправи.
Другото което е това site 2 дена го едитвах и променях и немисля да го давам на никой. И според мен ако човек има поне малко желание може да направи едно чудестно сайтче за неговият MuOnline Server. До седмица ще кача подобен вариант на моят уеб който е едит от Battlezone Style и предполагам, че ще се хареса на всички Ви. :;):
 
аз няма да го пускам в релеис и да го разпространявам и кредитс ще ти пазя ама както искаш
 
Всичко е много добре, но се появи следният проблем който сам го засичал и при други сървъри. Пускам сървъра играят хора и след примерно 3 часа неможе да се влезне... сървърът си е онлайн, но неможе да се влезне в него.

аз няма да го пускам в релеис и да го разпространявам и кредитс ще ти пазя ама както искаш

Crazy мисля, че преди месец ти дадох това сайтче с което си сега с него, едитнато от мен и оправени някой проблеми. То също не е лошо, но ти препоръчах да махнеш последните 10 излезнали, че ще ти food страницата.
 
и аз съм го имал тоя проблем на 99б GameServera ти крашва и за това се получава тоя проблем
 
P.S Thanks to G_R_I_N_G_O for Help me!

Thread closed!
 
Last edited: