[Req] Online List в MuWeb 0.8

kobebryant

New Member
Joined
Dec 7, 2008
Messages
122
Reaction score
28
Здравейте. Нов съм във форума и искам да попитам нещо. Значи имам MuServer и използвам MuWeb 0.8 и се чудя има ли начин да сложа Online List ?
 
има ... не съм сигурен разрови се из форума.... може и да има такава тема но ще те излъжа !!Ако не ще добава !
 
ок и мерси,че си ми редактирал поста ;) ще потършувам и ако не намеря ще драсна,а и ако може още нещо да попитам някои зн ли от каде мога да намеря MySQL Pro?
 
Отностно модула за "Играчи в игра" го има но не мога да ти дам директен линк към темата. Погледни в Release мисля, че последния път там я видях. Май заглавието на темата беше "Online php" но по-добре я търси страница по страница защото не съм сигурен ;]
 
добре тва за онлине лист го намерих.сега друго да питам с риск да стана нагъл значи ползвам сервер фаиловете на CzF 1.00.08 и си търся WebShop които да работи с тях.знаете ли такъв?
 
Thread Cleaned !

Без повече спам ако обичате. Ако някой ще му помага за WebShop на човека да го прави иначе ще затворя темата за да няма спам ;]
 
Направих си Сервер на 1.0l и сичко стана но ДЛ-то неможе да се реска и да се дига статс .. нищо ако някои може да помогне нека да пиши плс :)
 
никои ли незнае такъв WebShop или за MySQL pro/??iи проблема с Online Lista остава човека дето каза че ще ми помогне неможа...
 
Last edited: