[Help] ODBC Problem

хора вече незнам кфо да правя 3 пъти го преинсталирах с форматиране на досковете и пак не иска да ми отвори regedit правих всичко което сте исписали отгоре и пак нещо не става слагам Vista и го нямам тоя проблем връщам пак на XP с форматиране на дисковете и пак се връща проблема
пс. и анти вирусна не ми дава да инсталирам
 
Last edited:
хора вече незнам кфо да правя 3 пъти го преинсталирах с форматиране на досковете и пак не иска да ми отвори regedit правих всичко което сте исписали отгоре и пак нещо не става слагам Vista и го нямам тоя проблем връщам пак на XP с форматиране на дисковете и пак се връща проблема
пс. и анти вирусна не ми дава да инсталирам

Отивай при техник. Спри с тези преинсталации ,ако не искаш да си купуваш HD в следващите 2 седмици.

Другият вариант е нов HD.
 
Имах същия проблем би трябвало и таск листа да не ти работи по късно ще ти напиша решението


Start > Run пишеш gpedit.msc
User Configuration > Administrative Template > System
търсиш това Prevent Access to Registry нагласяш го да е на Disabled или Not Configured

със таск листа е същата работа самоче търсиш Ctrl alt Delete option нещу такова
 
Last edited:
А не мислиш ли че може самият Win да е заразен още на диска ?
Целия HDD ли форматираш ? Слагаш ли след Преинстала някакви файлове от Cd/DVD - Flash ... Слисал стари тфой работи ....
Я кажи затварялити страницата на Касперски ...
Ако ти я затваря намери каде е тоя файл свали един Unlocker и го истрий ...
Ако имаш вазможнос го архивирай и ми го прати в скупе или кадето можеш ... Касперски имат супортцентар ще говоря с тя ...
Успех

Edit: http://www.threatexpert.com/report.aspx?md5=9a010fc94f38b52fa200f0eab1b16e95 - нещо такова да е ?
 
Last edited:
Значи този вирус не е опасен аз съм с AvG Internet Security и нямам проблем :) прехваща го и го изтрива! 100% работи, номера е в настройките :)....

А колкото до този вирус, чисто и просто едно доносче което се премахва твърде лесно ^^
 
Дърпайте Spyware Doctor... За вируса или червея... и след тва си сложете F-Security и няма да имате проблем :p
 
абе казах че не ми дава да инсталирам каквато и да е антивирусна дoри името и да на пиша в нета ми затваря browsera проблема не е в wina щото слагах 3 различни и ми отваря таск мениджера
 
Имах същия проблем би трябвало и таск листа да не ти работи по късно ще ти напиша решението


Start > Run пишеш gpedit.msc
User Configuration > Administrative Template > System
търсиш това Prevent Access to Registry нагласяш го да е на Disabled или Not Configured

със таск листа е същата работа самоче търсиш Ctrl alt Delete option нещу такова
това го пробвах не помага
 
crazyboy , казах ти нещо. НЕ ЧЕТИ ПРЕЗ РЕДОВЕ.
 
Ммм да имам го вируса ... гадина и половина ама на виста(Vmware) лесно го махнах ...
При мен е с име wafqq.exe ... Добре де как при пълен форамт остав нее възможно ... Safe mode пробвали и да го намериш ? Аконе слагай някоя Linux Дистро LIVE CD и с някой анти там поратси и делни ...
 
Last edited:
възможно ли е да се е забил някаде в биоса?
 
Варианти има с фашване на биоса на ново ... нее трудно ... но немисля, че е там ....
Нали на виста го няма ? Пробвай Линукс бе и виж как ще са нещатата там ... се пак линукс няма *.exe ...
 
намери отнякаде HDD мани тфоя и виж ...
ако не кажи с какво дъноси къв биос ти помогнем ...
Имаш ли флопи ?
 
смених wina на vista обаче с анти вирусна не го намира вураса
 
смених wina на vista обаче с анти вирусна не го намира вураса

Добре де. Ако е в биоса го извади и го сложи пак.
Кажи после какво се случи.