My Template

Lycan

Active Member
Joined
May 27, 2009
Messages
351
Reaction score
48
Спретнах един бърз темп :)
Но нямам тема така че менюто/новините/името него гледайте :D
Тях съм ги сложил само да видите как са подредени нещата ;)

NoName-1.png
 
  • Like
Reactions: PLMN
шшш аз тебе нема да те догона явно в дизайна :D
 
Тва "Инфо България", ако го обърнеш на обратно дали няма да е по-добре ? (think) Иначе като цяло е хубав. :)
 
Дизайн?Яяяяяяяяяя барни го малко бе тфа е точно 10 мин работа...Много е семпло(твърде) цветоведе са добре малко по тъмни може би но иначе става.
 
Кой се мазни ве келеш почваш да ме ядосваш..Нито имаш уменията нито имаш правото да ми казваш кво да правя.....Това ,че съм объркал темата нети дава право да ми казваш "Кво се мазния" изпикано копеле !!
 
  • Like
Reactions: Man1aK
Кой се мазни ве келеш почваш да ме ядосваш..Нито имаш уменията нито имаш правото да ми казваш кво да правя.....Това ,че съм объркал темата нети дава право да ми казваш "Кво се мазния" изпикано копеле !!

Нокаут :D:
 
Хаха той ти казва грешкити ти а ти - Браво Браво 10/10 Благодаря ^^ Мнее това не е мазнене уруспио ^^
 
ми точно мога да ти кажа че не е мазнене всеки БИ се зарадвал ако някой наистина добър в тази област му каже каде са му грешките а не някФо лапи като тебе дето от нищо не разбира да приказва и незнам кой е подмазвач http://darksteam.net/showthread.php?t=7385
 
Хех, и какво му е подмазваческото на това? Че чух една песен, и ми се стори че ще си утива? Използвах ДаркМастър за прототип просто защото смятах че със него ще звучи най-забавно ;]